Нетрадиційний фарширований перець по-східному

Страва виходить напрочуд легка, приємного апетиту

Рецепт, їжа, продукти, лайфхак, корисні поради, кухня, харчування
Цей рецепт начинки з сиру - ідеальний для літа.

Рецепт фаршированого перцю з пряним нутом і сиром сподобається усім прихильникам різноманітних кулінарних смаків. Готувати його просто. А щоб смакувало ще краще, Інформатор має для вас смачну пораду!

З усіх овочів, які можна фарширувати, солодкий болгарський перець є одним з найбільш піддатливих. На відміну від баклажанів, цибулі чи кабачків, у яких потрібно вичерпати нутрощі, щоб звільнити місце, або капустяного/виноградного листя, що спочатку потрібно бланшувати, болгарський перець готовий до вживання одразу. Просто розріжте його навпіл, витрусіть насіння, і він готовий для будь-якої смачної суміші, яку тільки можна придумати!

Фарширований перець з нутом і сиром

Перці є головними кандидатами для начинки в усьому світі! Болгарський перець, як і сама природа, не терпить вакууму - принаймні, коли є щось настільки чудове, як сир. Під час запікання перці розм’якшуються та стають солодкими, а м'якуш - оксамитовим. Але найкращою частиною страви стануть ще й шматочки сиру, які падають на дно форми для запікання, стаючи дуже хрусткими. Використовуйте чедер і будьте готові відривати його шматочки від сковороди лопаткою :)

Вам знадобиться:

  • Перці (не надто великі) - 3-4 штуки.
  • Сир чедер (або будь-який інший твердий сир) - 150 г.
  • Нут - 200 г.
  • Томати (або томатна паста - 2 столові ложки) - 3 штуки.
  • Цибуля (велика) - 1 штука.
  • Зелена цибуля, кріп - пучок.
  • Часник - 3 зубчики.
  • Кмин - дрібка.
  • Перець чилі в порошку - 1 штука.
  • Паприка - дрібка.
  • Сіль - до смаку.
  • Рослинна олія - 2 столові ложки. 
Фото: NYTimes.com.
Фото: NYTimes.com.

Як готувати: 

Етап 1. Нут потрібно добре промити, потім замочити у воді кімнатної температури на ніч в пропорції: на склянку нуту – 3-4 склянки води. Після замочування потрібно злити воду, залити нут холодною водою і поставити на великий вогонь до закипання, потім вогонь зменшити та варити годину-півтори до готовності.

Етап 2. Помийте перці та очистіть від внутрішньої частини з насінням. Дрібним кубиком наріжте томати (або використайте томатну пасту). Змішайте помідори чи пасту з провареним нутом, подрібненою цибулею й також порізаним на невеличкі кубики твердим сиром. Посоліть, додайте чилі, кмин і паприку. Перемішайте "фарш". Вичавіть до начинки часник і ще раз все ретельно перемішайте. Начиніть перці отриманою начинкою. 

Етап 3. Змастіть деко олією, викладіть на нього перці й запікайте в добре розігрітій духовці за температури до 180 С протягом 15 хвилин. Посипте перці сирною стружкою, зеленою цибулею та кропом і поверніть в духовку ще на 5 хвилин. Велика кількість цибулі, зелені та приправ надасть страві глибокого смаку. Смачного!

Порада від Інформатора: перці можна зібрати заздалегідь. Вони будуть зберігатися в холодильнику протягом ночі. Потім просто помістіть їх у духовку та додайте кілька хвилин до часу випікання. Ці перці однаково добре подавати гарячими, теплими або кімнатної температури. Ви також можете замінити нут в цьому рецепті - м'ясом (тоді час запікання зросте до 40 хвилин).

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube