Meta вдосконалює WhatsApp: у месенджері з'являться нові можливості для відеодзвінків

Шеринг екрана, збільшення кількості учасників і підсвічування спікера - все це незабаром з'явиться в оновленому WhatsApp

WhatsApp, відеозв'язок
Відеозв'язок у WhatsApp стане потужнішим

Компанія Meta вирішила удосконалити один зі своїх застосунків. У меседжер WhatsApp додають нові можливості, які стосуються відеодзвінків. Зокрема йдеться про збільшення кількості учасників до 32 осіб і підсвічування спікера під час групової розмови у чаті. 

Як пише Engadget, WhatsApp, який належить компанії Meta, покращує можливості відеодзвінків завдяки новим опціям. Йдеться про шеринг екрана, збільшення кількості учасників і підсвічування спікера.

"Шеринг екрана може бути корисним для спільного перегляду відео або обміну контентом, яким непросто поділитися. Також з'являться опції для усунення несправностей на пристроях співрозмовників", - пише видання. 

32 співрозмовники у відеозв'язку - це суттєве збільшення порівняно з попереднім лімітом у вісім осіб, який було введено у 2020 році. А підсвічування співрозмовника – ще одне нововведення в оновленні WhatsApp. Під час групового дзвінка людина, яка говорить, з’являється першою в ряду учасників. Її зображення підсвічується, і це полегшує ідентифікацію спікера - не потрібно довго вдивлятись, що зрозуміти, хто саме зараз говорить. 

Новини від WhatsApp

Як писав Інформатор, на початку 2024 року державні та військові структури України почали розвивати власні канали у месенджері WhatsApp. Зокрема, там вже є сторінка президента Володимира Зеленського, Збройних Сил України та Головного управління розвідки. Це може свідчити про перевірену безпечність застосунку.Така поява каналів свідчить про відсутність російського коріння у месенджері.

Також ми писали, що месенджер WhatsApp отримав оновлення функції закріплення повідомлень. Відтепер користувачі можуть зберігати у верхній частині чату до трьох повідомлень. Це стосується не тільки текстів, але і зображень та опитувань.

Нагадаємо, Meta планує використовувати контент із соцмереж у Європі для навчання своїх моделей ШІ. Однак правозахисники проти такої ідеї, вважаючи, що вона порушує закон про персональні дані. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube