Нова функція дозволяє тримати поруч важливу інформацію та керувати нею
Месенджер WhatsApp отримав оновлення функції закріплення повідомлень. Відтепер користувачі можуть зберігати у верхній частині чату до трьох повідомлень. Це стосується не тільки текстів, але і зображень та опитувань.
Про це повідомляє видання TechCrunch. Оновлення дозволяє отримувати швидкий доступ до важливих повідомлень.
Раніше у застосунку від Meta можна було закріплювати лише одне повідомлення, але тепер зберегти можна до трьох. Також прикріпити можна зображення та опитування.
Такі повідомлення залишатимуться у верхній частині чату протягом 24 годин, 7 днів або ж місяця. Це залежатиме лише від вибору користувача. Водночас назавжди закріпити повідомлення все ще неможливо, але його можна позначити зірочкою та воно зберігатиметься в “обраних”.
Щоб зберегти необхідне повідомлення у верхній частині чату, на нього потрібно натиснути, обрати опцію “закріпити” та встановити потрібну тривалість. Таким чином користувачі матимуть змогу швидко отримати доступ до необхідної інформації.
Ще у 2023 році Meta запустила в Україні можливість створювати канали у месенджері WhatsApp. Це особливо актуально в умовах російської агресії. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, це особливо актуально в умовах російської агресії, а Україна стала однією з 9 країн, які отримали доступ до WhatsApp Channels.
Пізніше у месенджері почали розвивати власні канали державні та військові структури. Зокрема, там вже є сторінка президента Володимира Зеленського, Збройних Сил України та Головного управління розвідки. Це може свідчити про перевірену безпечність застосунку.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
На зʼїзді депутатів сепаратистського регіону Молдови була прийнята резолюція, яка звертається до Росії, зокрема до Путіна, з проханням про «захист» у зв'язку з посиленням тиску з боку Кишинева. Інститут вивчення війни повідомив, що Придністровські лідери спеціально використовують термін «захист», можливо, з метою спровокувати військову ескалацію. Щоб розібратися у цьому питанні, ми звернулися до українського політолога Андрія Золотарьова. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися думку експерта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.