Twitter офіційно перейшов на новий домен

Читать на русском

Twitter розпрощався зі своєю назвою, офіційно змінивше доменне ім’я у браузері

Читать на русском
Соцмережа X
На X є повідомлення про зміну URL-адреси

Twitter розпрощався зі своєю назвою, офіційно змінивше доменне ім’я у браузері

Спільнота, яка раніше була відома як Twitter, оголосила про офіційну зміну свого доменного імені. Тепер, коли користувачі введуть twitter.com у свої браузери, вони автоматично будуть перенаправлені на новий домен на x.com. Також варто зазначити, що внизу сторінки входу на X також з'явилося повідомлення про зміну URL-адреси, проте користувачам пояснюють, що їхні налаштування конфіденційності та захисту даних залишаються без змін.

Інформацію про це опублікував The Verge. Цікаво, що ця зміна зачіпає не лише домен. Користувачі звернули увагу на те, що тепер у своїх постах на X вони більше не можуть вказати "twitter.com", оскільки цей запис автоматично змінюється на "x.com". Серед багатьох користувачів ці заходи викликають обурення, користувачі називають їх цензурою.

Варто зауважити, що зміна домену виявилася однією з найбільших незручностей у рамках ребрендингу компанії. Хоча багато аспектів X вже були оновлені на новий бренд, включаючи офіційний акаунт, мобільні додатки та підписку X Premium (також відому як Blue), URL-адреси платформи залишалися "twitter.com" після того, як бізнесмен офіційно оголосив про перехід на X.

До речі, ребрендинг Twitter не лише породив ці проблеми. Наприклад, минулого року маркетингове агентство X Social Media LLC з Флориди (США) подало позов проти компанії X Corp. через перейменування соцмережі. Агентство звинуватило X Corp. у недобросовісній конкуренції та порушенні прав на торгові марки й знаки обслуговування.

Зміна назви перетворить Х на супердодаток

У червні 2023 року американський мільярдер і власник Twitter Ілон Маск підтвердив плани по зміні назви соціальної мережі на X ("ікс"). Разом з назвою має змінитися функціонал соцмережі. Зокрема, Маск прагне створити те, що він називає "X, додаток для всього" або "супердодаток". Відомо, що бізнесмен міг надихнутися китайською платформою WeChat, яка підтримує обмін повідомленнями, платежі, каршерінг, доставку їжі та інші послуги в одному додатку.

Бізнесмен Ілон Маск заявив, що в соціальній мережі Twitter скоро має з’явитися можливість здійснювати дзвінки та відправляти зашифровані прямі повідомлення. Також у соцмережі вже з'явилась нова система верифікації облікових записів. Організації можуть придбати собі "галочку" відповідного кольору за 1000 доларів на місяць.

Також неодноразово Ілон Маск висловлювався щодо проблеми ботів у його соцмережі X. Тепер мільярдер заявив, що він хоче запровадити плату для нових користувачів. Для того, щоб щось публікувати, людям доведеться платити. Таким чином, інженер сподівається позбавитися великої кількості ботів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.