Інопланетяни серед нас, але вони прилетіли навіть не вчора: вчені зробили незвичайну заяву

Читать на русском

Шукати слід не рептилоїдів, а криптоземлян, що нібито живуть в недрах нашої планети та на Місяці.

Читать на русском
НЛО, вчені, наука, інопланетяни
Вчені припустили, що люди оточені прибульцями звідусіль: під землею та на Місяці.

Шукати слід не рептилоїдів, а криптоземлян, що нібито живуть в недрах нашої планети та на Місяці.

Вчені припустили, що люди оточені прибульцями звідусіль: під землею, в океанах та навіть на Місяці. Вони цілком серйозно написали про це цілу статтю. Дослідники кажуть, що існує один шанс з 10, що такі високорозвинені істоти як інопланетяни, насправді існують. Більше того, вони цілком можуть жити серед нас з вами, а НЛО може бути доказом цього, пише IFLScience.

Прибульці, які виглядають як люди, зустрічають розвинену расу рептилій, що живе в підземному царстві. Звучить як сценарій до епізоду про сутичку інопланетян і черепашок-ніндзя, але насправді це зміст фантастичної статті про НЛО. Її написали дослідники Гарвардської програми Технологічного університету Монтани. 

Автори заглибилися у таємничий світ "криптоземлян", що охоплює химерну групу розумних істот, прихованих під землею й водою та/або на Місяці. На думку авторів, ці таємні мешканці Землі й її супутника насправді можуть бути відповідальними за непізнані повітряні об'єкти, що їх приписують міжгалактичним відвідувачам. Людей-криптоземлян описують як технологічно розвинену стародавню людську цивілізацію, яка була значною мірою знищена колишнім потопом, але продовжила існувати в залишковій формі. 

Ці вцілілі стародавні надлюди, які, нібито ховалися у вулканах або глибоко під океаном, були викриті колишньою асистенткою Альберта Ейнштейна доктором Ширлі Райт. Вона стверджувала, що їх разом запросили оглянути "біологічні об'єкти", знайдені після катастрофи НЛО в 1947 році. Виступаючи в 1993 році, науковиці зазначила, що пілоти були "просто людьми, але в удосконаленій формі", і що їхній вид "мешкає під землею на нашій планеті".

Нібито підвиди криптоземлян можуть включати високорозвинених нелюдських приматів або рептилій, які зберігають свої літальні апарати в горах. Наприклад, вулкан Попокатепетль у центральній Мексиці та каліфорнійська гора Шаста є гарячими точками для спостереження НЛО. Саме тому ці локації були визначені як можливі місця проживання таємних істот, про яких йдеться.

Повідомлення військово-морського флоту про непізнані підводні об'єкти, що рухаються з неймовірною швидкістю, теж підживлюють припущення, що деякі з цих "криптоприбульців" можуть мешкати в океані. В одному з таких повідомлень 1987 року стверджувалося, що за новозеландським фрегатом нібито слідував 243-метровий НЛО, який рухався з максимальною швидкістю близько 4,8 тисячі кілометрів на годину.

Нарешті, дослідники припускають, що інженери, які стоять за більшістю НЛО, можуть бути й серед нас! Автори наводять твердження дуже суперечливого гарвардського астрофізика Аві Лоеба. Все це досить фантастичні речі, а значна частина їхнього обґрунтування походить з сумнівних джерел, включаючи подкасти тих, хто вірить в затонуле царство Атлантиди.

Дослідники визнали, що ймовірно більшість вчених не погодяться з їхніми висновками. Проте вони відзначили, що таку можливість не можна відкидати просто так. Вони визнають, що вважають існування криптоземлян малоймовірним - з вірогідністю в 10% - але НЕ неможливим. Дослідження ще не пройшло рецензування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.