Не вагітні, але весь час нудить: народні методи, які допоможуть прийти до тями

Читать на русском

Нудити може внаслідок заколисування, впливу сильних запахів і навіть від тривоги чи стресу

Читать на русском
Не вагітні, але весь час нудить: народні методи, які допоможуть прийти до тями
Калій та вітамін С у лимоні допоможуть покращити самопочуття.

Нудити може внаслідок заколисування, впливу сильних запахів і навіть від тривоги чи стресу

Це неприємне відчуття може бути викликане не тільки харчовим отруєнням, алергією, вагітністю, мігренью, хворобами шлунково-кишкового тракту або нервової системи. Спровокувати нудоту може прийом деяких ліків, голодні дієти або, навпаки, переїдання, жирна, гостра або солодка їжа, алкоголь, кофеїн або газовані напої. Нудити може внаслідок заколисування, впливу сильних запахів і навіть від тривоги чи стресу.

Так чи інакше, якщо нудить часто і довго, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем, адже це може бути ознакою серйознішого захворювання. А Інформатор приготував кілька простих способів полегшення противного стану.

Імбирний настій

Дрібно наріжте невеликий шматочок імбиру та залийте його склянкою окропу. Дайте настоятися 10-15 хвилин і процідіть. Пийте по 1-2 чашки на день.

Вода з лимоном та медом

Змішайте у склянці води сік половини лимона та чайну ложку меду. Пийте по 1-2 склянки на день невеликим порціями.

Кислий морс

Зваріть морс із будь-яких кислих ягід, зокрема, заморожених, не додаючи цукор. Пийте по 1-2 склянки на день.

Ароматерапія

Аромат ефірних олій м'яти та цитрусових також допомагає зменшити нудоту. Можна додати кілька крапель олії в дифузор або просто капнути на шматочок тканини і кілька разів глибоко вдихнути.

М'ята

Підійдуть і м'ятні льодяники, і м'ятний чай, і просто заварена в окропі дрібка м'яти, і навіть м'ятна жуйка.

Ромашка

Одну чайну ложку сушених квіток або аптечний пакетик залити склянкою окропу і дати настоятися 15-20 хвилин. Пити після остигання по ⅓ склянки дрібними ковтками.

Солоні огірки

Містять калій, який допомагає підтримувати водно-електролітний баланс, що є важливим при нудоті. Звичайно, ефективність цього методу може бути неоднаковою для всіх, але шкоди, якщо спробуєте, точно не буде.

Охолодження

Це може бути і відкрите вікно, і прохолодний душ, і холодний компрес на шию чи лоб, вода з льодом.

Глибоке дихання

Це допомагає розслабитися та зняти нудоту – спробуйте кілька вправ.

  • Вправа "тричі чотири". Сядьте у зручне положення. Зробіть глибокий вдих через ніс, рахуючи до чотирьох. Затримайте подих на чотири рахунки. Потім повільно видихніть через рот, рахуючи до чотирьох. Повторіть 5-10 разів.
  • Вправа "Освіжаючий вдих". Сядьте зручно, заплющите очі і зосередьтеся на своєму диханні. Зробіть глибокий вдих через ніс, уявляючи, що ви вдихаєте свіже, чисте повітря. Затримайте подих на кілька секунд. Потім повільно видихніть через рот, уявляючи, що ви видихаєте всю напругу та стрес. Повторіть 5-10 разів.

Важливо: щоб стан не погіршився, пийте воду - потроху, але часто, уникаючи газованої, не їжте гострого та жирного, не пийте алкоголь і напої з кофеїном. І не лягайте, якщо ви вдома: у горизонтальному положенні шлунковий сік піднімається стравоходом і викликає роздратування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.