Крижаний ролик для обличчя та прохолодні подушки: що купити для порятунку від спеки

Читать на русском

Ціни коливаються від 200 до 3 тисяч гривень

Читать на русском
жара вентилятор літо
Якщо вентилятор не можна ввімкнути в розетку, його можна надіти на шию.

Ціни коливаються від 200 до 3 тисяч гривень

Лідерство, без якого ми точно могли б обійтися, робить життя важко переносимим. Але попереду ще як мінімум два жаркі місяці, тож пристосовуємося, а намагаючись охолонути без світла та кондиціонера, не робимо помилок. І, купивши нарешті всі можливі ліхтарики, стабілізатори та зарядні станції для будинку, подивимося, чим можна убезпечити себе, щоб не перегрітися. 

Охолоджуючі рушники

Шия та плечі - місця, де рятівне охолодження діє найшвидше і найефективніше через близькість сонної артерії та великих кровоносних шляхів. Тому врятуватися від перегріву допоможуть охолоджуючі "коміри".  

Рушник потрібно просто намочити - і можна охолоджуватися три години.
Рушник потрібно просто намочити – і можна охолоджуватися три години.

І навіть якщо нічого спеціального не купувати, просто змочена у холодній воді тканина, обернена навколо шиї або покладена на плечі, зменшить загальну температуру тіла. До того ж, зволожить повітря та створить прохолоду навколо шиї та плечей. 

Що ж до рушників з охолоджуючим ефектом, вони бувають з мікрофібри та перфорованого сітчастого матеріалу. Механізм дії у них однаковий, питання лише, що комусь більше подобається за відчуттями.

Рушник потрібно на хвилину занурити у воду, віджати, струсити та покласти на шию чи плечі. Залежно від моделі охолоджувальний ефект може тривати від 1 до 3 годин.

Розмір такого рушника найчастіше 80 чи 100х30 см. Ціна 450-800 грн.

Вентилятор для шиї

У ньому можна робити зарядку, варити борщ, працювати за комп'ютером – зайнята лише шия, а руки зовсім вільні. Важить він небагато - до 200 г, час роботи без заряду - 2-5 годин, залежно від заданої швидкості. Працює практично безшумно, тож у вухо дзижчати не буде.

Лопаті обертаються на 360 градусів, щоб обдув йшов з усіх боків.
Лопаті обертаються на 360 градусів, щоб обдув йшов з усіх боків.

Заряджається через USB-порт, для підзарядки підійдуть різні джерела енергії, але заряджається такий вентилятор не швидко – близько двох годин.  

Його можна згинати і повертати, коригуючи потрібний напрямок обдування, а обертання на 360 градусів забезпечує рівномірний повітряний потік.

Потужність вентиляторів буває різною, від неї залежить ціна. І якщо, наприклад, вартість пристрою з потужністю 0,3-1,2 Вт становитиме 400-600 грн, то вентилятор з двома двигунами та потужністю 4 Вт коштує близько 2 тисяч гривень.

Прохолодні подушки

Спати при температурі +24 і вище - задоволення нижче від середнього, і якщо ковдру можна звільнити, простирадла замінити на лляні або бамбукові, то подушку доведеться завести "літню". Так, вона не может коштувати 300 гривень, але, з іншого боку, це купівля із довгостроковим ефектом, діставати таку подушку можна лише на час спеки.

Охолоджуючий ефект забезпечує гель.
Охолоджувальний ефект забезпечує гель.

Найпоширенішим засобом охолодження для подушок є гель у різних варіантах – гелеві вставки на поверхні, гелеві мікрокульки чи піна всередині. Їхня присутність допомагає відводити тепло і регулювати температуру тіла під час сну. 

Залежно від розміру подушки коштують 1500-3000 грн.. Хоча немає межі досконалості і, у разі потреби, можна знайти охолоджувальну диво-подушку із вбудованими мікрокапсулами, які освіжають голову, аж за 5 тисяч гривень.

На їхньому тлі скромно виглядають терморегуляційні подушки з клімат-контролем та режимом “зима-літо”, залежно від того, куди повернеш. Ціна таких подушок – 900-1700 грн.

Крижаний ролик для обличчя

Всім відомі масажери, які "розрівнюють" шкіру, можуть мати і ефект, що охолоджує. Звичайно, головне їхнє призначення - зменшувати набряки, але спека їм теж дуже сприяє. До того ж, кріомасаж не лише покращує зовнішній вигляд, а й зменшує неприємні відчуття від високих температур.

В одному флаконі і охолодження, і масаж.
В одному флаконі і охолодження та масаж.

Гелевий ролик у такому масажері потрібно на 10-15 хвилин покласти в морозилку, а далі користуватися як завжди. І, до речі, його можна використовувати не лише на обличчі, а й на шиї, руках та ногах.

Китайські та більш прості моделі коштують близько 200 гривень, за європейського виробника доведеться викласти  до 800 грн.

Підписуйтесь на наш  Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна  тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.