Три осінніх рецепти від Клопотенка, Глинської та Ярославського
Рецепти страв з перцю сподобаються всім шанувальникам цього солодкого овоча! Готувати їх просто. А щоб смакувало ще краще, Інформатор має для вас смачні поради.
В перців видаліть насіння і розріжте навпіл, змастіть поверхню рослинною олією. Поставте у розігріту духовку. Зачекайте поки поверхня (шкірка) перців майже згорить. Не хвилюйтеся - так треба!
Дістаньте готові перці, накрийте фольгою і рушником та почекайте, поки охолонуть. Очистіть перці від засмаглої шкірочки - коли вона саме спалена це дуже легко робити.
Додайте до перців сіль, олію, оцет та подрібнені часник, тим'ян і петрушку. Перемішайте, за необхідності додайте ще сіль та кислоту.
Порада від Інформатора: подавайте зі шматочками м'якого сиру як закуску. З таким перцем дуже смачно робити брускети чи використовувати його в салати або основні страви - як додатковий гарнір.
Викладіть перці в конверт з пергаменту та запікайте під грилем при температурі 200С до готовності, періодично перевертайте.
Перекладіть готові перці в поліетиленовий пакет і залиште до повного охолодження. Дістаньте перці з пакета та очистіть від шкірки й насіння. Наріжте тонкими смужками.
Приготуйте заправку. Для цього з'єднайте 50 мл соку, що залишився від запеченого перцю, з кунжутною олією. Видавіть у суміш часник, додайте сіль і добре перемішайте.
Полийте перці заправкою, перемішайте. Посоліть та відправте в холодильник на 2-3 години. Відкиньте перець на сито, дайте стекти.
Порада від Інформатора: викладіть готову закуску на тости, зверху посипте обсмаженим кунжутом і подавайте.
Поставте стерилізуватися банки та кришки, підготуйте перець. Помийте овочі та видаліть насінну коробку. Розріжте спочатку на смужки, а потім кожну смужку розріжте навпіл під кутом 45 градусів. Вийдуть великі шматочки.
У каструлю викладіть шматочки перцю, влийте воду, додайте зубчики часнику, лавровий лист, горошини духмяного перцю, бутон гвоздики та всипте цукор і сіль. Поставте на середній вогонь та проваріть 5 хвилин після закипання.
Зніміть каструлю з перцем з вогню та влийте оцет і соняшникову олію. У стерилізовані банки викладіть перець зі всіма спеціями та залийте рідиною, в якій він варився, до верха. Закрийте кришками. Стерилізувати банки з перцем не потрібно, бо овоч варився та пройшов достатню термічну обробку.
Порада від Інформатора: залиште банки з перцем охолоджуватися за кімнатної температури, а потім зберігайте в прохолодному місці до року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.