Знайдено хвороби, які може вилікувати гомеопатія

Читать на русском

Утім, на думку лікаря Комаровського, ці недуги минатимуть самі собою

Читать на русском
Лікар Комаровський, медицина, корисні поради, здоров'я
Основний принцип гомеопатії - лікувати подібне подібним, тобто тим, що викликало хворобу.

Утім, на думку лікаря Комаровського, ці недуги минатимуть самі собою

Українці не обходять увагою способи альтернативного лікування. Та загроза від цього полягає в тому, що найчастіше на геть неефективні методи витрачаються не тільки гроші, але й дорогоцінний час. Одним з таких способів є всім відома гомеопатія, яку більшість із нас сприймає як щось корисне та безпечне. Світло на це питання пролив популярний в Україні лікар Євген Комаровський

"Гомеопатія - беззаперечний лідер альтернативної шарлатанської медицини, але в її ефективність вірять до 50% українців", - повідомив лікар Комаровський.

Гомеопатія з'явилася два століття тому і її сенс полягає в нібито здатності речовин, що провокують захворювання, лікувати ці захворювання. Для цього буцімто треба до нескінченості розводити мізерні дози цих речовин у воді, яка начебто має пам'ять і запам'ятовує атоми діючих речовин.

"Коли ми даємо це людині - таку воду або підсолоджений нею цукор - виникає ефект плацебо, і більше нічого. А деякі хвороби дійсно проходять собою, тож гомеопатія тут ні до чого", - наполягає дікар Комаровський. 

Чому гомеопатія - це маркетинг 

За словами лікаря Комаровського, гомеопат ніколи не лікуватиме те, чого не зможе вилікувати, наприклад, гострий апендицит. Натомість він візьметься лікувати, що здатне пройти і без ліків, як от алергію чи нежить.

Гомеопатія - не має жодної доказової бази. Натомість гомеопати виступають проти вакцинації, чим наносять суттєву шкоду суспільству, переконаний лікар Комаровський. 

"Гомеопатія мімікрує під звичайне лікування, коли лікар назначає звичайний препарат плюс гомеопатичний. Часто в таких випадках пацієнт взагалі не розуміє, чим його лікують", - пояснив медик.

Він зазначив, що приводом для призначення гомеопатичних ліків також може бути небажання пацієнтів змінювати чи корегувати спосіб чи харчування. Натомість з їхнього боку є очікування призначення лікарем таблетованих препаратів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.