Український футболіст любить східну та середземноморську кухню, і звичайно ж, український борщ
Рецепт японської страви сподобається всім прихильникам японської кухні. Готувати його просто. А щоб смакувало ще краще, Інформатор має для вас смачний рецепт.
29 вересня народився культовий український футболіст, екс-нападаючий "Динамо Київ", тренер Андрій Шевченко. Футболіст обожнює український борщ, італійську та східну кухні.
"Борщ! Ніде вам не принесуть такого борщу як в Україні. Хоча де тільки не беруться його готувати. В принципі, я віддаю перевагу різноманітності в харчуванні. Люблю японську кухню. І, звісно, дуже давно – італійську", – розповідав він журналістам.
Японська кухня – вельми вибаглива. Проте ми сьогодні приготуємо найпростішу, що називається, страву японської кухні, таку собі японську піцу.
Окономіякі (буквально перекладається як "підсмажені на грилі") – це японська комфортна їжа та явне спрощення типового витонченого образу японської кухні.
Це пікантний млинець з начинкою з будь-яких інгредієнтів, але зазвичай з капустою та свининою, рибними пластівцями, сушеними водоростями, вустерським соусом та майонезом. Це також дуже весело – у більшості ресторанів відвідувачі самі смажать страву на плиті, вбудованій у стіл.
Основа для окономіяки: борошно, яйце, вода та капуста. А ось з начинками справа інакша. В різних провінціях Японії надають перевагу різним начинкам. Тут можна поекспериментувати: морепродукти, м'ясо, риба, гриби, локшина тощо.
Спершу підготуємо всі інгредієнти для приготування японської піци. Білокачанну капусту дуже дрібно порубаємо кубиками. Пір'я зеленої цибулі нарізаємо невеликими кільцями. У миску вливаємо воду, всипаємо сіль, вбиваємо куряче яйце і всипаємо борошно, що просіює через сито. Тісто ретельно перемішуємо вінчиком, щоб не було грудочок.
У тісто вливаємо соєвий соус і знову збиваємо вінчиком. За консистенцією тісто має нагадувати сметану. Всипаємо в миску нашатковану капусту та зелену цибулю, перемішуємо. У довільній формі нарізаємо свинину, печериці, болгарський перець та петрушку. Ділимо продукти на 2 частини. Першу половину підготовлених продуктів злегка обсмажуємо на олії до готовності м'яса.
Обсмажену начинку заливаємо половиною тіста, формуємо невеликий коржик, закриваємо кришкою і готуємо 15 хвилин на повільному вогні. Для зручності можна використовувати сковороду невеликого діаметру, тоді корж вийде більш правильної круглої форми. Через 15 хвилин перевертаємо окономіяки. Для зручності використовуємо тарілку, знову закриваємо кришкою сковороду і готуємо на повільному вогні ще 10 хвилин.
Проробляємо цю ж процедуру з інгредієнтами, що залишилися. Повинно вийти дві піци. Теплі окономіяки викладаємо на тарілки та поливаємо вустерським соусом і нежирним майонезом. Також можна використовувати соєвий соус або кетчуп. Зверху посипаємо зеленою цибулею, розрізаємо на шматки та подаємо порційно.
Порада від Інформатора: якщо тісто вийшло рідкуватим і розтікається, не бійтеся додавати більше муки та капусти, піца по-японськи має тримати форму!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.