Стрім-портал між Нью-Йорком і Дубліном одразу закрився: не витримав цицьок і непристойностей - відео

Читать на русском

Мережею гуляє ролик, в якому нетвереза дівчина показує груди прямо в екран

Читать на русском
США, Ірландія, портал, соціальні мережі, стрім, скандал
Відео з непристойностями швидко стають вірусними в соцмережах

Мережею гуляє ролик, в якому нетвереза дівчина показує груди прямо в екран

Минулого тижня в Дубліні та Нью-Йорку відкрилися інсталяція візуального мистецтва, пов'язаназ Інтернетом. Це так званий портал, який з'єднує два міста - американський Нью-Йорк та ірландський Дублін. Портал є мережевим, точніше був, адже, як повідомляють соцмережі, вже за кілька днів проєкт припинив своє існування. Причина - сварки та непристойна поведінка перехожих з Дубліна, які долучалися до трансляції, пише BBC.

На початку цього тижня міська рада Дубліна повідомила, що в роботу інсталяції внесуть зміни через те, що деякі ірландці почали демонструвати "неналежну поведінку" біля порталу. Так, зокрема, дехто дозволяв собі нецензурщину на адресу людей по той бік екрану, а одна дівчина не знайшла кращого місця, аби оголитися. Вона продемонструвала здивованим споглядачам на іншому боці планети свої оголені принади. 

Технологічнйи бік проєкту

Цілодобова трансляція велася на великому круглому екрані, встановленому неподалік від однієї з головних вулиць ірландської столиці. Це дозволяло жителям Дубліна в Ірландській Республіці бачити, що відбувається в Нью-Йорку в США в режимі реального часу. Подібний екран і веб-камера у Великому Яблуці також означав, що люди там можуть бачити, що відбувається в Дубліні. Камери працювали цілодобово.

Портали відкрилися минулого тижня в обох містах, і багато людей насолоджуються можливістю спілкуватися з перехожими по інший бік Атлантичного океану. Однак у понеділок ірландські та американські ЗМІ повідомили про неналежну поведінку на порталі в Дубліні протягом вихідних.

Серед відео, що циркулювали в Інтернеті, опинилися ролики з підлітками, які, вочевидь, вдавали, що вживають наркотики та дівчиною, що показує голі груди американським перехожим через екран. Місцева поліція повідомила, що дівчину у стані алкогольного сп'яніння забрали у відділок через її провокативні танці.

Дублінський муніципалітет заявив, що переважна більшість взаємодій була позитивними, але незначна меншість людей все ж таки вдалася до "неналежної поведінки". Там пообіцяли контролювати ситуацію через "технічні рішення", проте, схоже, вгамувати невиховану публіку так і не вдалося. 

"Як і в більшості випадків, завжди є кілька людей, невелика меншість, які в кінцевому підсумку все руйнують (...) це дивовижно, що через щось подібне люди можуть спілкуватися з іншими людьми на іншому кінці світу", - прокоментував ситуацію, що склалася, один з кураторів проєкту.

Деякі перехожі ірландці натомість просто грали з американцями в "камінь-ножиці-папір" і висловлювали не менше розчарування щодо непристойної поведінки своїх співвітчизників.

"Ми намагаємося представляти Дублін. Проте відео з непристойностями швидко стають вірусними в соцмережах. Правда, в 99% випадків це дружня взаємодія", - зазначив один з молодих ірландців.

Молоді ірландці висловили незручність і даль щодо поведінки невихованих співвітчизників.
Молоді ірландці висловили незручність і жаль щодо поведінки невихованих співвітчизників.

Дві американські туристки, які приїхали з Лос-Анджелеса до Нью-Йорка, кажуть, що портали об'єднують громади, але люди повинні бути свідомими у своїх вчинках. Одна з жінок розповіла, що побачила портал в TikTok і захотіла приїхати й побачити його на власні очі. Інша жінка зазначила, що теж бачила ролики в соцмережах, які позиціонують портал не найкращим чином, так проєкт швидко зажив скандальної слави. 

Компанія Portals Organization, яка створила інсталяцію, заявила, що не мала наміру жорстко регламентувати поведінку перехожих. 

"Наша мета - відкрити вікно між далекими місцями й культурами, яке дозволить людям вільно взаємодіяти один з одним. Ми заохочуємо людей до поваги, адже так дивовижно бачити Нью-Йорк з Дубліна", - додали вони.

Чи відновлять функціонування проєкту - поки невідомо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.