У Twitch з'явиться одна з фішек TikTok: що зміниться для користувачів і коли буде доступна нова функція

Читать на русском

У Twitch готуються до оновлення, що з'явиться нового на платформі

Читать на русском
Користувачі Twitch зможуть користуватися новою функцією "в стилі TikTok"
Twitch

У Twitch готуються до оновлення, що з'явиться нового на платформі

Уже приблизно рік платформа Twitch тестує нову стрічку на платформі. Відомо, що вона буде нагадувати TikTok. Очікується, що скоро нова функція буде доступна для всіх користувачів платформи. Можливо, це станеться вже наприкінці квітня 2024 року. 

Як передає портал Engadget, нова стрічка відкриттів (a discovery feed) спочатку з'явиться для користувачів мобільного застосунку. Ця функція дозволить користувачам перемикатися між стрічкою для прямих трансляцій та іншою для кліпів. Таким чином, користувачі зможуть прокручувати вкладку з трансляціями, щоб знайти "живий вміст" від авторів, на яких вони підписані. Також це будуть трансляції, які рекомендує сам Twitch.

Зазначається, що користувачі платформи зможуть приєднатися до поточних трансляцій, натиснувши на аватарки стрімерів і переходити в "режим кінотеатру". Крім того, на платформі буде показуватися інформація про те, коли той чи інший блогер буде перебувати в прямому ефірі. Таким чином, користувачам буде простіше налаштуватися на ті ефіри, які вони хочуть бачити більше. Також відомо, що у стрічці буде реклама.   

Ще на початку березня 2024 року генеральний директор компанії Ден Кленсі заявив, що сервіс робить свій перший серйозний редизайн свого застосунку на мобільних телефонах. Це буде перше таке глобальне оновлення за багато років. Очікується, що стрічка відкриттів буде його новою цільовою сторінкою.

У РНБО почали співпрацювати з ТікТок   

Центр протидії дезінформації при Раді нацбезпеки і оборони почав співпрацювати з адміністрацією соцмережі TikTok. Зазначається, що це буде спрямовано на боротьбу з російською пропагандою. Голова Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин зазначив, що практика заборони соцмереж уже є. За його словами, не виключено, що це можливо у випадку, якщо TikTok не реагуватиме на мережу поширення російської пропаганди.   

"Поки що, я так розумію, влада не відчуває необхідності це робити. Завжди краще спочатку спробувати домовитися, ніж вживати найжорсткіших заходів", - підкреслив депутат.

Слід зазначити, що чимало країн стурбовані можливістю використання TikTok китайською владою для збору інформації та впливу на громадську думку. Водночас представники TikTok намагалися запевнити урядові відомства та агентства США в тому, що особисті дані громадян США недоступні Компартії КНР, а компанія не може маніпулювати цими даними. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.