Соцмережа LinkedIn додає нові ШІ-функції пошуку роботи - як це працює

Компанія також обіцяє покращити пошук на платформі за допомогою генеративного штучного інтелекту - Інформатор lite

LinkedIn
Соцмережа LinkedIn додала низку нових можливостей для своїх преміум-підписників, включаючи персоналізовані резюме, супровідні листи з допомогою штучного інтелекту та більш діалоговий пошук роботи

Соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn запускає нові функції на основі штучного інтелекту, які допоможуть користувачам скласти резюме та знайти роботу. Вони стануть доступними лише для власників преміум-акаунтів. Про це 14 червня повідомило видання The Verge.

Вказується, що користувачі зможуть вказувати чат-боту, на яку саме позиції, в якому місті та з якою зарплатою потрібно знайти роботу. Після цього штучний інтелект показуватиме всі вакансії, які підходять під запит користувача.

Бот також зможе переглянути резюме і надати персоналізовані пропозиції щодо його покращення для конкретної вакансії. Користувачі зможуть завантажити резюме, отримати відгук і вносити правки в інтерактивному режимі за допомогою штучного інтелекту. Також ШІ зможе писати супровідні листи компаніям при подачі резюме. Ці інструменти доповнять інші функції зі штучним інтелектом, які LinkedIn почав тестувати наприкінці минулого року, зокрема, можливість підсумовувати дописи зі стрічки LinkedIn.

Також компанія тестує ШІ-персони експертів, з якими можна поспілкуватися, щоб дізнатися більше про бізнес теми. Вся інформація була підготована справжніми експертами у своїх галузях та додатково персоналізується під запит користувача. Компанія також обіцяє покращити пошук на платформі за допомогою генеративного штучного інтелекту, але як саме – не уточнюється.

 Соцмережа LinkedIn додала три гри

1 травня LinkedIn додала три гри - Pinpoint, Queens та Crossclimb. Ви можете грати в кожну гру один раз на день, а після щоденної сесії ви отримаєте доступ до всіх видів показників, включаючи ваш найвищий бал, різні таблиці лідерів, а також інформацію про те, хто з ваших знайомих також грав у цю гру. Ігри доступні у розділі "Новини LinkedIn" та "Моя мережа" на комп'ютерах або на вкладці "Моя мережа" на мобільних пристроях.

Pinpoint - це гра на асоціацію слів: у грі показано п'ять різних слів, і завдання полягає в тому, щоб вгадати, до якої категорії вони відносяться. Слова з'являтимуться на таймері, а мета гравця - вгадати категорію за якомога меншу кількість слів. При цьому Crossclimb - це також гра у слова, у якій їх треба розташовувати в правильному порядку. Натомість Queens - судоку без чисел.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube