Побито рекорд з гральних карт: і чим тільки люди не морочаться - фото

Чоловік створив колоду гральних карт розміром із рисове зернятко

Мініатюрна колода гральних карт
Вони в 250 разів менші за стандартні гральні карти

Мініатюрна колода гральних карт була визнана найменшою з коли-небудь створених. Кожна картка розміром 5x3,6 мм і приблизно дорівнює рисовому зернятку. Крім того, вони вдвічі менші за попередній рекорд і в 250 разів менші за стандартні гральні карти.

Лондонський дизайнер та інженер Роб Халліфакс поставив перед собою завдання створити найменшу у світі колоду гральних карт як новорічне рішення, пише Guinness World Records. Але незважаючи на те, що Роб вже успішно запустив чотири інші набори гральних карт на Kickstarter, цього разу він зіткнувся з безліччю нових труднощів.

Наприклад, звичайні карткові принтери не могли надрукувати виключно тонкі картки, тому він доручив їх виготовлення професійному принтеру. Вони зроблені з шовкової тканини, того ж типу, хоч і набагато тоншого, паперу, з якого виготовляється більшість звичайних гральних карт.

"Друк був відносно простий, а ось отримати точні розрізи таких маленьких розмірів було непростим завданням", - розповів Роб. "При такому розмірі 1 мм становить понад чверть ширини карток. Якби ви програли на такий же відсоток на гральній карті звичайного розміру, це була б помилка майже 2 см!"

Недолік грабельності вони компенсують портативністю: на звороті однієї звичайної карти можна розкласти дві повні колоди
Недолік грабельності вони компенсують портативністю: на звороті однієї звичайної карти можна розкласти дві повні колоди

Поекспериментувавши з різними методами, він зупинився на використанні лазерного різака. Всього Роб зробив 102 упаковки: 100 екземплярів було продано спонсорам Kickstarter за 24 долари, один він залишив собі, а нещодавно відвідав штаб-квартиру Книги рекордів Гіннеса, щоб подарувати їм другий. До речі, крім 52 гральних карт, у колоді Роба є два джокери та дві порожні карти, як і у звичайній колоді. 

Крім виготовлення карток, непростим завданням виявилося і їхнє фотографування.

"З картами справді складно поводитися, і зробити з них хороші знімки було непросто. Мені також довелося бути неймовірно обережним, щоб не впустити їх - чих міг мати катастрофічні наслідки!", - сказав Халліфакс. "Це був такий гарний досвід, що я подав заявку на рекорд найбільшої гральної картки у світі!"

На даний момент цей рекорд належить Рамкумар Сарангапані (Індія), який в 2020 році виготовив листівку висотою 2,87 метра
На даний момент цей рекорд належить Рамкумар Сарангапані (Індія), який в 2020 році виготовив листівку висотою 2,87 метра

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube