На Великдень українці традиційно готуватимуть барбекю і шашлики на природі
Рецепти маринадів до шашлику на вині та пиві сподобаються усім любителям готувати м'ясо на природі. Готувати їх зовсім нескладно. А щоб було ще смачніше, Інформатор має для вас смачні поради!
Солод насичує м’ясо оригінальним смаком та робить його м'якішим. При обсмажені алкоголь з пива випарується, а насичений смак солоду та житнього хліба залишиться.
Наріжте м'ясо на шматочки, посоліть до смаку та влийте трішки олії, щоб огорнула кожен зі шматочків. Потім влийте пиво, щоб воно знову ж таки повністю покрило м’ясо.
Додайте розчавлені зубчики часнику для більш насиченого аромату, кілька листочків лаврового листа та гірчицю в зернах. Посоліть до смаку та ретельно все перемішайте.
Порада від Інформатора: залиште промаринуватись в холодильнику на півтори-дві години, якщо це м'ясо кролика, яловичина чи свинина. Курку маринуйте за тих же умов не більше 40 хвилин.
Особливо добре поєднуються винні напої з м'ясом. Після приготування за смаком воно стає більш пікантним і ніжним. Вино розм'якшує його волокна, робить м'ясо соковитим, а винний присмак надає стравам з м'яса незвичайні смакові якості.
Якщо залишилося вино, яке вже почало бродити, то цей напій відмінно підійде для маринування. Неодмінно спробуйте!
Цей маринад робить м'ясо - м'якішим. Візьміть вина із розрахунку 250 млн на 1 кг м'яса. Викладіть в нього шматки м'яса (краще вже порізаного), додайте лавр, чебрець, перець горошком та вичавлені через часникодавку зубчики часнику.
Французькі кулінари радять застосовувати таке вино, яке подобається, тому що в процесі приготування м'ясо повністю просочується всіма ароматами цього ігристого напою.
Головки цибулі необхідно очистити від лушпиння і нашаткувати у вигляді півкілець. З зубчиків часнику знімаємо шкірку, видавлюємо через часникодавку. Гілочки зелені промиваємо, рубаємо ножем на невеликі шматки.
У каструлю наливаємо півлітра вина, додаємо горошини чорного перцю. Потім додаємо трохи солі й нарізану зелень. Засипаємо півкільця цибулі і вичавлений часник.
Ставимо ємність на газ, гріємо на середньому вогні. Доводимо до кипіння і проварюємо протягом двох хвилин. Далі знімаємо з вогню і охолоджуємо, залишаємо в суміші м'ясо - маринуватись.
Порада від Інформатора: загалом, ви можете взяти і червоне, і навіть рожеве ігристе вино. При цьому, як ви вже зрозуміли, різні сорти вина підходять різним видам мяса: сухе біле вино - до риби, кролика й птиці, напівсолодке - до дичини, яловичого, баранини. А от червоне вино найкраще підійде до жирної свинини. Кисле вино можна застосовувати у вигляді заміни винного оцту, також до нього додатково можна додати цибулю і часник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Підписатися на канал у Viber можна тут.