Здав телефон - пляшка вина безкоштовно: відкрився ресторан із таким правилом

Ініціатива спрямована на те, щоб спонукати відвідувачів насолодитися веселим моментом разом

Жінки та вино
У ресторані Італії закликають відмовитися від смартфонів під час їжі

Ресторан Al Condominio у Вероні пропонує безкоштовну пляшку вина клієнтам, які відмовляться від своїх мобільних телефонів під час їжі. Ресторатори сподіваються, що це допоможе гостям провести час за трапезою із задоволенням, спілкуючись із гостями, а не відволікаючись на повідомлення. Власник Al Condominio сказав, що реакція на ініціативу під час їжі була дуже позитивною.

Анджело Лелла, власник ресторану Al Condominio, що відкрився в північному місті Верона в березні, сказав, що мета полягала в тому, щоб спонукати відвідувачів спілкуватися один з одним, а не постійно дивитися у свої телефони, пише The Guardian.

"Ми хотіли відкрити ресторан, який відрізнявся б від інших", - сказав Анджело. "Тому ми обрали цей формат - клієнти можуть відмовитися від технологій, насолоджуючись разом приємним моментом. Технології стають проблемою - немає необхідності дивитися в телефон кожні п'ять секунд, але для багатьох це як наркотик... Таким чином, у них є можливість відкласти його і випити хорошого вина".

Щоб отримати вино, відвідувачі повинні залишити смартфон у комірці, що закривається. Потім вони показують ключ офіціантові, який подає їм пляшку вина. Клієнти також можуть написати відгук про свою страву і залишити його в коробці. Тим, хто залишить найбільш захоплений відгук, під час наступного візиту буде запропоновано обід.

Багатьом ідея відгукнулася. Особливо сподобалася вона молоді.

"Реакція була дуже позитивною", - розповів Лелла. "90% клієнтів воліли залишити свої телефони в обмін на вино. Дійсно приємно бачити, як люди приймають це - вони розмовляють одне з одним, а не дивляться світлини чи відповідають на повідомлення на своєму телефоні".

Al Condominio, до речі, не першовідкривач у цьому. В Італії є приклади й інших ресторанів, зокрема Separè 1968, ресторану в Марина-ді-Чечіна, Тоскана, який пропонує ваучери клієнтам, які відмовляються від своїх телефонів. Схожу концепцію також реалізували в ресторані у французькому Альбі - там гостям, які не торкнулися телефону під час їжі, пропонують безкоштовні напої.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube