YouTube зробив деякі маніпуляції з рекламою: тепер її неможливо заблокувати

YouTube впроваджує нову стратегію боротьби з блокувальниками реклами, роблячи програми ще менш ефективними

YouTube
YouTube змінює правила щодо використання блокувальників реклами

YouTube запустив нову функцію, яка робить рекламу частиною відео, ускладнюючи життя блокувальників реклами. Цей крок спрямований на боротьбу з програмами, які блокують рекламу шляхом інтеграції реклами безпосередньо на сервері. Розробники, зокрема ті, що стоять за краудсорсинговим розширенням SponsorBlock, вже відзначили, що нововведення зміщує всі тимчасові мітки на час показу реклами, що робить їх блокування складнішим завданням.

За інформацією порталу 9to5google, ця нова стратегія означає, що реклама тепер інтегрована безпосередньо в контент відео, а не завантажується окремо на сервер. Таким чином, блокувальники реклами втрачають змогу перехоплювати чи приховувати рекламу.

Хоча функція перебуває на етапі тестування, деякі користувачі вже відчули її вплив на своїй досвідчений. Раніше YouTube вже намагався ускладнити життя блокувальників реклами, але цей крок є їхньою найновішою ініціативою в цьому напрямку. Про таку хитрість YouTube також повідомляє SponsorBlock у Twitter.

Експерименти YouTube з приховуванням реклами
Експерименти YouTube з приховуванням реклами

Компанія також пропонує альтернативу використанню блокувальників реклами через підписку на YouTube Premium. Ціни на підписки становлять 99 гривень на місяць за стандартний план для індивідуальних користувачів в Україні, 59 гривень за студентський план та 149 гривень - за сімейний план на 6 користувачів.

Нові функції від YouTube

Нагадаємо, що YouTube продовжує обмежувати деяким користувачам перегляд відео на стрімінгу. Йдеться про боротьбу з нелегальним блокуванням реклами, для чого низка користувачів використовує сторонні застосунки. Тепер у таких користувачів відео просто пропускаються, або ж відтворюються без звукової доріжки.   

Нещодавно додаток YouTube Music запустив нову функцію. Тепер можна шукати потрібну вам пісню за допомогою власного голосу. Треба буде просто наспівати мелодію в мікрофон, а все інше за вас зроблять пошукові алгоритми. Дана функція буде доступна для пристроїв на Android.

Під час тестування сервіс YouTube Music зміг ідентифікувати реальні записи з неймовірною швидкістю. Як повідомляється, функцію наспівування для пошуку також було помічено в YouTube Music для iOS в останні місяці, хоча поки що вона ще не набула широкого розповсюдження.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube