В Apple готують до випуску дешевші AirPods Lite: скільки вони коштуватимуть

Читать на русском

Очікується, що Apple представить дешевші бездротові навушники AirPods Lite у другій половині 2024 року

Читать на русском
Apple, гаджет
Apple готує до випуску дешевші бездротові навушники

Очікується, що Apple представить дешевші бездротові навушники AirPods Lite у другій половині 2024 року

Компанія Apple планує випустити дешевші навушники у другій половині 2024 року. Також Apple готує оновлену версію AirPods Max, які також вийдуть пізніше цього року. Про це на зустрічі з інвесторами повідомив аналітик Джефф Пу, пише 2 квітня mezha.media.

Джефф Пу розповідає, що трохи пізніше цього року виробництво бездротових навушників від Apple значно збільшиться, це станеться завдяки запуску недорогої моделі.

«Попри те, що попит на всі навушники компанії скоротиться на 4%, до 55 мільйонів одиниць, через спад попиту на наявні моделі», - каже аналітик.

Раніше аналітик Мін-Чі Куо також повідомляв, що Apple готує до випуску дешевші бездротові навушники. Тоді він розповів, що навушники коштуватимуть $99.

Водночас Марк Гурман з Bloomberg розповідав, що компанія готує AirPods 4 цього року, які матимуть дві різних моделі, проте поки незрозуміло, чи йшлося про ті ж дешевші навушники.

ChatGPT тепер доступний без реєстрації

Тепер чат-ботом на основі штучного інтелекту ChatGPT можна користуватися без реєстрації. Наразі ця послуга доступна не у всіх країнах. Проте українські користувачі вже можуть спробувати.

Як розповіли в компанії OpenAI, ця функція буде розгортатися поступово. В Україні послуга уже доступна. Таким числом, користуватися цим чат-ботом без попередньої реєстрації.

Також у компанії-розробника розповіли, що ChatGPT здатен навчатися на запитах та відповідях користувача. Проте тепер цю функцію можна відключати в налаштуваннях. Це можна робити, якщо є необхідність, щоб певні запити чат-бот не запамʼятовував.

Крім того, розробники вирішили додати нові засоби захисту вмісту. Зокрема, тепер можливо блокувати підказки, а також генерації у ширшому діапазоні категорій. При цьому навіть без реєстрації користувачі не зможуть зберігати і переглядати історію чатів, ділитися чатами і розблокувати додаткові функції. Це також стосується функцій з голосовим чат-ботом. Відомо, що використовувати кастомні інструкції без реєстрації теж не буде можливим. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.