ChatGPT тепер доступний без реєстрації: як скористатися

Читать на русском

У ChatGPT з'явилися нові функції, що тепер можуть користувачі

Читать на русском
У ChatGPT додали нові функції, а також можливість використання без реєстрації
ChatGPT

У ChatGPT з'явилися нові функції, що тепер можуть користувачі

Тепер чат-ботом на основі штучного інтелекту ChatGPT можна користуватися без реєстрації. Наразі ця послуга доступна не у всіх країнах. Проте українські користувачі вже можуть спробувати.

Як розповіли в компанії OpenAI, ця функція буде розгортатися поступово. В Україні послуга уже доступна. Таким числом, користуватися цим чат-ботом без попередньої реєстрації.

Також у компанії-розробника розповіли, що ChatGPT здатен навчатися на запитах та відповідях користувача. Проте тепер цю функцію можна відключати в налаштуваннях. Це можна робити, якщо є необхідність, щоб певні запити чат-бот не запамʼятовував.

Крім того, розробники вирішили додати нові засоби захисту вмісту. Зокрема, тепер можливо блокувати підказки, а також генерації у ширшому діапазоні категорій. При цьому навіть без реєстрації користувачі не зможуть зберігати і переглядати історію чатів, ділитися чатами і розблокувати додаткові функції. Це також стосується функцій з голосовим чат-ботом. Відомо, що використовувати кастомні інструкції без реєстрації теж не буде можливим. 

Розробники ChatGPT представили інноваційний Voice Engine, який відтворює голос 

Компанія OpenAI представила бета-версію Voice Engine - нового голосового движка. Він може генерувати голос людини, використовуючи всього 15-секундний аудіозапис. Таким чином користувачі можуть озвучувати текст будь-якою мовою. Програма буде зберігати тембр та інтонацію оригінального запису. 

Відомо, що технологія може також допомогти людям, які втратили голос через хворобу, знайти його знову. Крім того, використовувати Voice Engine можна для створення аудіокниг різними мовами. Таким чином, вважають розробники, люди із різним мовним бар'єром зможуть спілкуватися зручніше. 

Відомо, що OpenAI з кінця 2022 року працює над моделлю Voice Engine, яка дає змогу генерувати реалістичний голос людини, використовуючи лише короткий зразок її мови. Ця модель поки що недоступна ирокому загалу через побоювання OpenAI щодо безпеки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.