Останній шанс врятувати мікрохвильовку від старого бруду - перевірені методи

Читать на русском

Драїти мікрохвильовку можна довго й відносно безуспішно. А можна вимити її швидко й легко

Читать на русском
Лайфхак, корисні поради
Якщо ви не маєте кришки для розігріву їжі - мити мікрохвильовку доведеться часто!

Драїти мікрохвильовку можна довго й відносно безуспішно. А можна вимити її швидко й легко

Мікрохвильовка - пристрій надзвичайно зручний та часом незамінний на будь-якій кухні. В ній можна гріти, готувати та розмороджувати продукти. Але є один не дуже приємний нюанс. Під час нагрівання останні частенько починають пирскати й "вибухати", залишаючи на стінках брудні сліди.

Відмити їх буває непросто, особливо якщо не зробити це одразу. Можна годинами намагатись відскрести рештки попкорну чи м'яса зі стінок мікрохвильовки вологою серветкою, проте отримати незадовільний результат. Аби впоратись із цим швидко й без напруги, треба знати деякі секрети. Інформатор вам про них розпоість. 

Сода

Насипте 2-3 столові ложки соди в ємність з водою (2 склянки) й поставте її в мікрохвильовку на 10-15 хвилин. При цьому, включіть її на максимальну потужність. По закінченні зазначеного часу кілька хвилин не відкривайте дверцята, а потім дістаньте миску з водою. Бруд, що розм'як на стінках, прибирайте вологою губкою і сухою ганчіркою.

Лимон / лимонна кислота

Налийте в миску води (1-2 склянки) і видавіть в неї лимонний сік (одного лимона). Залишки фрукта розріжте й теж покладіть в ємність. Поставте миску в мікрохвильовку, включіть її на повну потужність і залиште там на 5-10 хвилин. Не відкривайте дверцята ще 5 хвилин, а потім протріть пристрій губкою й ганчіркою.

Висипте 1-2 столові ложки лимонної кислоти в миску з водою (2 склянки), перемішайте, поставте в мікрохвильовку на 10 хвилин, включивши її на повну потужність. По закінченні зазначеного часу протріть губкою і ганчіркою.

Оцет 

У миску з водою (1-1,5 склянки) потрібно вилити 3 столові ложки 9% оцту й поставити в мікрохвильовку на 10 хвилин, включивши її на повну потужність. Якщо забруднення сильні, то краще змішувати оцет і воду в пропорції 1:1. Використовуючи цей варіант, не забувайте провітрити кухню!

Вищезазначені натуральні інгрежієнти впораються із забрудненням швидко й просто!
Вищезазначені натуральні інгредієнти впораються із забрудненням швидко й просто!

Мило та засоби для миття посуду 

Просте коричневе господарське мило здатне впоратися з сильними забрудненнями не гірше, ніж сода, оцет та лимон! Спіньте мило за допомогою губки, нанесіть на стінки мікрохвильової печі, залиште на 30-40 хвилин і потім дуже ретельно промийте (щоб в подальшому їжа не мала смаку мила).

На мокру губку вичавіть трохи засобу для миття посуду, добре спіньте й покладіть її в мікрохвильовку на 20-30 сек при мінімальній потужності. Стежте, щоб губка не почала плавитися. Після видалення розм'якшених забруднень цією ж губкою, ретельно промийте поверхню чистою водою.

Водяна пара

Мабуть, це найпростіший і безпечний спосіб. У широку ємність налийте побільше води і поставте в мікрохвильову піч на 5-8 хвилин на максимальну потужність. Після відключення дверцята потрібно потримати закритими ще 15 хвилин. Потім протріть внутрішню поверхню мікрохвильовки сухою ганчіркою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.