Використайте хоча б один із запропонованих способів, і життя на кухні стане чистішим і легшим.
Є лише один хороший спосіб помити холодильник: ви все дістаєте, все витираєте, а потім ставите все назад. Але з кількома недорогими аксесуарами вам не доведеться цього робити, або, принаймні, не так часто! Інформатор розповість простий побутовий лайфхак, який стане в нагоді на кухні.
Гнучкі килимки, рулон поліпропілену для полиць і кілька кухонних рушників допоможуть вам підтримувати найбрудніші частини вашого холодильника та шухляди кухонної шафи досить чистими.
Часто на дверних полицях холодильників зберігаються приправи, які мають дивну властивість підтікати, навіть коли їх особливо довго не використовують. Більше того, в холодильниках старих моделей, де полиці зроблені сіткою, продукти можуть підтікати з верхніх полиць на нижні. Аби цього уникнути та не мити полиці постійно, достатньо покласти на них вкладки з гнучкого поліпропілену та час від часу очищувати їх.
Можна купити звичайну клейонку, але краще використовувати тонкий, але щільний поліпропілен будь-якого кольору, від білого чи сріблястого до рожевого чи м'ятного. Купити такий матеріал можна як на метраж, так і в окремих шматках у побутових маркетах чи будівельних магазинах. Їх можна мити навіть у посудомийній машині. Якщо ж ви використаєте тонкий поліетилен - мити його сенсу немає.
Виміряйте розмір дверцят вашого холодильника, відріжте шматок потрібного розміру, а потім покладіть його під свої "діряві" банки з желе, лляною олією та соєвим соусом.
Якщо у вас уже є поличні вкладиші (скажімо, якоїсь марки), просто переконайтеся, що вони не з клейкою підкладкою. Так ви матимете можливість легко замінити килимки, щоб почистити їх від нашарувань залишків продуктів, крихт чи вологи. Силіконові килимки краще використовувати там, де ви ставите скляний посуд.
На дні кухонної шафи з крупами та хлібо-булочними виробами завжди збираються крихти, як не крути. Проте, якщо вистелити дно шафи тонкими полотняними рушниками, чистити його буде куди легше. Принаймні вам не знадобиться виймати громіздкі шухляди, аби витрусити всі крихти.
Кухонні рушники з натуральних тканин здатні поглинати вологу, тож вам доведеться час від часу контролювати їхній стан (однак щойно вимиті продукти краще спершу висушити на столі, і тільки потім ховати в шафу!).
Як тільки виникне така потреба, їх слід замінити на чисті та випрати. Аби мати ще менше роботи, можна з тією ж метою використовувати паперові рушники або чисті паперові пакети для бутербродів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.