Ніжний велетень: німецький дог визнаний найвищою собакою у світі - фото

Середній німецький дог-самець має зріст у загривку близько 0,76 м, а Кевін аж 0,97 метрів

Собака та люди
Він боїться більшості речей

Німецький дог на ім'я Кевін визнаний найвищою із нині живих собак-самців у світі. Пес завоював рекордний титул після того, як його довжина від ступнів до загривку склала 0,97 м. Люди навіть пропонують осідлати його та покататися на собаці.

Кевін, може, і найвищий із собак-самців, що нині живуть у світі, але це не означає, що він досить великий, щоб його залишили одного в будинку. І так, саме звідси його ім'я, пише Guinness World Records. Кевін має довжину від ступнів до загривка близько 0,97 метрів. А це, до речі, середній зріст трирічної дитини. 

Він став чудовим доповненням до сім'ї, встановивши особливо тісний зв'язок з Олександром, з яким він проводить більшу частину свого часу
Він став чудовим доповненням до сім'ї, встановивши особливо тісний зв'язок з Олександром, з яким він проводить більшу частину свого часу

Собака став наступником свого співвітчизника німецького дога Зевса, який трагічно загинув торік у віці трьох років. Зараз Кевін живе в Західному Де-Мойні, штат Айова, США, зі своїми люблячими господарями Трейсі та Роджером Вулфами та їхніми дітьми Олександром і Авой, а також зі своїми численними братами та сестрами-тваринами - трьома собаками та чотирма кішками, а також курами, козами та кіньми.

За словами господарів, трирічний пес - найкращий приклад "ніжного велетня". Він не любить нічого, крім сну на дивані, і навіть розмовлятиме з мамою, якщо хтось сидить на його улюбленому місці. Кевін також великий шанувальник притискань, але пилосос - найстрашніша річ, яку він коли-небудь бачив.

Виміряти його для офіційної спроби встановити рекорд виявилося непросто, оскільки бідолашного Кевіна налякала вимірювальна стрічка
Навіть виміряти його для офіційної спроби встановити рекорд виявилося непросто, оскільки бідолашного Кевіна налякала вимірювальна стрічка

"Кевін - втілення ніжного гіганта", - сказала Трейсі. "Насправді він боїться більшості речей. Він боїться пилососу. Кевін не дозволить йому наблизитись ближче ніж на й метр! Він стрибатиме і бігтиме, щоб уникнути його".

Трейсі, яка працює у ветеринарній клініці, додала, що Кевін - "велика дитина" і часто поводиться так, ніби гадки не має, наскільки він великий. 

"Коли Кевін або будь-який з моїх собак приходять до моєї клініки, я ставлю дитячу хвіртку у двері свого офісу. Таким чином, я зможу тримати двері відчиненими, але не пускати собак", - розповіла жінка. "Кевін веселий. Він буде там і залишиться там, коли я там буду. Однак, якщо я піду, він просто переступить через дитячу хвіртку, наче це нічого не означає!

Як розповіла Трейсі, вона не думає, що Кевін усвідомлює, що він такий великий. Собака постійно намагається втиснутись у маленькі ліжка, сісти на них зверху і робити все, що роблять маленькі собаки. А ще Кевін дуже уважно ставиться до свого відпочинку.

"Насправді він не любить сидіти. Він або встане, або ляже. Я думаю, що в нього надто довгі ноги. Він також піднімає задню частину тіла і сідає мені на коліна. Тоді він може тримати передні ноги перед собою на землі", - пояснила Трейсі.

Жінка та її сім'я привезли Кевіна додому після того, як вони втратили свого коханого німецького дога Кору
Жінка та її сім'я привезли Кевіна додому після того, як вони втратили свого коханого німецького дога Кору

"Він так нагадав мені Кору", - зізналася Трейсі. "Ми з чоловіком не сказали дітям, а взяли їх та й пішли до нього. Він одразу підбіг до нас, і ми знали, що він наш. Він був таким доброзичливим із самого початку".

Кевін з'їдає від шести до десяти мисок їжі щодня і зберігає струнку фігуру, незважаючи на те, що він досить ледачий хлопчик. 

"Напевно, улюблене заняття Кевіна - подрімати. Я думаю, що лежати на дивані - його улюблене заняття", - пожартувала Трейсі.  "Кевін кумедний і дуже доброзичливий. Насправді, надто доброзичливий". 

Звісно, ​​він має й неслухняні сторони, наприклад, краде їжу з кухонних прилавків.

"Кевін може бути впертим", - сказала Трейсі. "Він може бути неслухняним. Зазвичай це з їжею. В іншому він зазвичай досить гарна дитина".

За словами родини, він найвищий собака, якого вони коли-небудь бачили, і мати таку відмінність дуже цікаво для сім'ї
За словами родини, він найвищий собака, якого вони коли-небудь бачили, і мати таку відмінність дуже цікаво для сім'ї

Членів сім'ї часто запитують, чи не є Кевін конем, і Трейсі каже, що люди навіть пропонують осідлати його та покататися на ньому. Куди б він не пішов, Кевін привертає багато уваги, і йому навіть подобається бути в центрі уваги.

"Офіційно визнати Кевіна найвищим собакою у світі - це справді хвилююче для нашої родини. Це кумедно, тому що, будучи цуценям, ми просто продовжували думати: "Він продовжує рости та рости", - додала Трейсі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube