На митниці просто очманіли: контрабандист сховав 100 живих змій у своїх штанах

Закони Китаю про біологічну безпеку та контроль захворювань забороняють людям ввозити немісцеві види без дозволу

Змії та карта
Митники вилучили 104 рептилії

Чоловік був спійманий при спробі провезти на територію материкового Китаю понад 100 живих змій, запхаючи їх у свої штани. Мандрівника зупинила митниця, коли він намагався вислизнути з Гонконгу до прикордонного міста Шеньчжень. Але яке покарання поніс чоловік, поки не повідомляється.

За даними митної служби країни, неназваного мандрівника було зупинено митниками, коли він намагався вислизнути з напівавтономного Гонконгу до прикордонного міста Шеньчжень, пише The Guardian.

"При огляді співробітники митниці виявили, що кишені штанів пасажира були набиті шістьма полотняними сумками із зав'язками та заклеєні скотчем", - йдеться у заяві. "Після розтину кожного мішка були виявлені живі змії всіляких форм, розмірів і кольорів".

Відомо, що співробітники поліції вилучили 104 рептилії, включно з молочними зміями та маїсовими зміями, багато з яких не є місцевими видами.

Чоловік сховав змій у своїх штанах
Чоловік сховав змій у своїх штанах

На супровідному відео було видно, як два прикордонники заглядають у прозорі пластикові пакети, заповнені звивистими червоними, рожевими і білими зміями. І хоча Китай є одним із найбільших у світі центрів торгівлі тваринами, в останні роки влада посилила боротьбу з незаконною торгівлею.

"Ті, хто порушить правила, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до закону", - заявили в митному органі, не уточнивши, яке покарання поніс чоловік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube