Monobank запускає сервіс mono checkout для легкого оформлення онлайн-замовлень

Щоб оптимізувати оформлення онлайн-замовлень, Monobank запускає сервіс mono checkout

Monobank
Monobank запускає новий сервіс

Співзасновник Monobank Олег Гороховський анонсував новий сервіс. Він дозволить оптимізувати оформлення онлайн-замовлень. Про це пише Mezha.media.

Олег Гороховський пояснив, що новий сервіс - це кнопка mono checkout, яка дозволить заповнювати дані покупця про оплату та доставку онлайн-замовлень. Все це відбуватиметься автоматично.

“Мене дуже дратує процес онлайн-замовлень. Щоразу сайти запитують як мене звати, який у мене номер, імейл, відділення пошти – і це ще програма мінімум. Іноді доходить до індексів, адрес і до сальто назад”, – пояснив Олег Гороховський мету створення mono checkout.

Він також акцентував, що торік на покупки онлайн було витрачено 182 млрд грн, але клієнтський досвід має такий вигляд, ніби “в нього багато не інвестували”. У Monobank вирішили зробити цей процес зручним.

“mono checkout – це кнопка замовлень на сайті, де потрібно лише авторизуватися через застосунок mono, і ми автоматично заповнимо всі нудні дані за вас: ім’я, номер та відділення пошти! Тепер оформлення замовлення займає максимум хвилину замість пʼяти”, – зазначив Олег Гороховський.

Співзасновник Monobank вважає, що такий досвід має стати новим стандартом у покупках. Підключити та протестувати mono checkout можна вже зараз за посиланням.

Функція Монобанк для дружніх зборів - як це працює

Щоб скористатися новою функцією, потрібно оновити мобільний застосунок Монобанк. Як працюють дружні банки:

  • Організатор збору має створити основну банку, як зазвичай;
  • Кожен охочий може перейти за посиланням основної банки та натиснути "Доєднатись до збору". Погодження організатора не потрібне;
  • Далі для власного збору потрібно встановити ціль і поширювати окреме посилання на збір;
  • Кошти поступають одразу в банку організатора, а ви бачите власний прогрес збору.

"Тобто тепер організаторам дружніх зборів простіше їх проводити, і не треба перейматися, чи всі друзі переказали зібране. Ба більше, якщо людині відгукнувся ваш збір, то він може стати дружнім навіть без вашої участі. Зараз треба, щоб і волонтери, і донатери оновили застосунок, аби функція набрала обертів", - пояснив Гороховський. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube