Масове звільнення працівників банку - імітували роботу на клавіатурі за допомогою гаджета з Amazon

Халтурники імітували роботу за допомогою так званих мишок-джиглерів.

Банк, фінустанова, звільненя, робота, США, Канада, Covid-19
Звільнили більше десятка людей.

Третій за величиною банк Америки звільнив співробітників, дехто з них зізнався, що імітував робочий процес. За яких обставин це сталося, чи працювали ці співробітники віддалено чи в офісі - незрозуміло. Банк звільнив співробітників "після розгляду звинувачень, пов'язаних з імітацією активності клавіатури, що створює враження активної роботи", повідомляє BBC.

Банківська холдингова компанія Wells Fargo, що надає фінансові та страхові послуги в США, Канаді та Пуерто-Ріко, днями звільнила своїх співробітників після того, як деякі з них зізналися, що імітували роботу на клавіатурі, щоб обдурити керівництво. Це стосувалось більше десятка людей.

Цього місяця в США набули чинності нові правила, згідно з якими офіси, які брокери використовують для роботи з дому, повинні перевірятися кожні три роки. Деякі великі компанії використовують все більш складні інструменти для моніторингу співробітників, оскільки під час пандемії Covid-19 поширилася віддалена робота. Такі сервіси можуть відстежувати натискання клавіш і рухи очей, робити скріншоти і реєструвати відвідувані веб-сайти.

Але технології розвинулися й у інший бік - щоб допомагати уникати спостереження. Так звані "мишки-джиглери" спрямовані на створення видимості активного використання комп'ютерів, і їх можна вільно купити на Amazon менше ніж за 10 доларів (менше 400 гривень). За останній місяць на платформі продали тисячі таких пристроїв.

Згодом підтвердилось шість випадків, коли співробітників звільнили після перевірки, і один випадок, коли людина добровільно пішла у відставку після того, як зіткнулася зі звинуваченнями. Багато зі звільнених пропрацювали у фірмі менше п'яти років. Це відбувається на тлі того, що більшість фірм, особливо фінансових, підштовхують співробітників до повернення в офіс.

У 2022 році банк заявив, що прийняв гібридну - гнучку модель для більшості своїх співробітників, частина з яких працює вдома, а частина в офісі. Загалом кількість віддалених працівників в банківській сфері США поступово знижується. Станом на весну цього року близько 13% штатних працівників були повністю віддаленими, а ще 26% працювали за гібридною схемою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube