Головні помилки туристів: не прив'язуйте яскраві стрічки до багажу та ніколи не перевозіть марципан

Відправляючи свою валізу без ідентифікаційних знаків, таких як стрічки та старі дорожні наклейки, більше шансів, що вона легко дістанеться місця призначення

Валізи та марципан
Співробітники втрачають багаж пасажирів дуже часто

Під час подорожей багато хто стикався з тим, що валізи зникають в аеропорту. Тому є чимало тих, хто додає на свій багаж "розпізнавальний знак" у вигляді яскравої стрічки. Але виявилося, що це погана ідея у всіх сенсах.

Багато людей прикріплюють барвисті стрічки до ручки своєї валізи, щоб їх було легко помітити, коли вони забирають свій багаж із каруселі після прибуття, пише IFLScience. Але мало хто знає, що це важлива причина, через яку багаж губиться в аеропортах. Це пов'язано з тим, що ідентифікаційні бірки зазвичай прикріплюються до ручки багажу, а дуги можуть перешкодити сканеру.

"Стрічки, які люди прив'язують до своїх валіз, щоб їх можна було ідентифікувати, можуть викликати проблеми при скануванні сумок у багажному залі", - розповів обробник багажу в аеропорту Дубліна. "Якщо сумку неможливо відсканувати автоматично, система може запросити протокол ручної обробки, що може означати, що ваша сумка не дістанеться рейсу".

В якості ще одної поради вони додали, що завжди слід видаляти старі наклейки та бірки з валіз, оскільки туристи нерідко залишають на сумках старі талони з багажних відділень інших компаній, через що виникає плутанина.

Крім того, є ще одне застереження. Досвідченим мандрівникам це може здатися очевидним, але у відправника вантажу також є ще одна порада для ласунів: ніколи не кладіть марципан у свій багаж.

Через нього при огляді ваш багаж можуть вилучити, а вас викликати на догляд
Через нього при огляді ваш багаж можуть вилучити, а вас викликати на догляд

"Ніколи не кладіть марципан у свій багаж. Він має ту ж густину, що й деякі вибухові речовини, тому ваша сумка буде витягнута, і вас викличуть на процедуру обшуку сумки", - додав експерт із багажу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube