Чотири простих способи позбутися подряпин на екрані телефону: масло, лак, тальк

Читать на русском

Існує кілька робочих способів замаскувати тріщину та запобігти її збільшенню

Читать на русском
Телефон, зубна паста та лак
Через частого використання сенсорний екран покривається подряпинами

Існує кілька робочих способів замаскувати тріщину та запобігти її збільшенню

Якщо ви виявили невелику тріщину на своєму телефоні, зовсім не обов'язково міняти скло повністю. В ідеалі екран має захищати спеціальна плівка або скло. Але якщо тріщини все ж з'явилися, прибрати їх можна своїми руками. Інформатор розповість як це зробити.

Прозорий лак для нігтів

Цей варіант не найнадійніший, але він відмінно допоможе тимчасово відремонтувати подряпане скло. Також такого захисту вистачить, щоб попередити розростання подряпин. Нанесіть лак тонким шаром і дочекайтеся повного висихання.

Але пам'ятайте, що цей засіб є ефективним, якщо лак для нігтів того ж типу, що і скло або пластик на екрані пристрою. Емаль не тільки заповнює подряпину, а й створює тонкий шар, який може бути захистом від майбутніх ударів.

Рослинна олія

Олія - найкращий варіант, якщо пошкодження не дуже глибокі. Через екран смартфона потрібно провести м'якою тканиною, змоченою кількома краплями олії.

Перед початком процедури вживіть всіх заходів для запобігання потраплянню рідин всередину пристрою - заклейте датчики, отвори мікрофона та зарядного пристрою малярним скотчем
Перед початком процедури вживіть всіх заходів для запобігання потраплянню рідин всередину пристрою - заклейте датчики, отвори мікрофона та зарядного пристрою малярним скотчем

Зубна паста

Цей простий засіб є, мабуть, найбільш щадним варіантом у боротьбі проти подряпин. У складі будь-якої зубної пасти присутні так звані абразиви - тверді мікрочастинки, такі як: сполуки кремнію та титану, оксид алюмінію, вугілля, сода, а іноді й одразу кілька цих компонентів. На зуби такі речовини діють як скраб, що очищає емаль від нальоту. Той же ефект зубна паста здатна надати і на екран смартфона, дбайливо поліруючи його поверхню від дрібних подряпин.

Видалення подряпин на склі смартфона за допомогою зубної пасти слід почати з її нанесення тонким шаром на поверхню дисплея. Слід втирати пасту круговими рухами, а потім трохи зачекати на її висихання. Після цього скористайтеся змоченою мікрофіброю або ватним диском і круговими рухами відполіруйте поверхню дисплея до зникнення подряпин.

Тальк

У багатьох дитячих присипках міститься тальк - це найм'якший у світі мінерал, який отримують з мильного каменю, але незважаючи на м'якість, тальк виявився ефективним у боротьбі проти дрібних подряпин і навіть використовується як основа в деяких професійних полірувальних пастах. Є також присипки, у складі яких є оксид алюмінію. Цей елемент є гарним абразивом і допомагає у боротьбі проти дрібних подряпин на екрані телефону.

Для того, щоб відполірувати скло телефону за допомогою дитячої присипки:

  • Додайте до засобу трохи води до одержання кашки.
  • Нанесіть на ватяний диск чи серветку.
  • Відполіруйте круговими рухами скло до зникнення подряпин.
  • Видаліть залишки засобу з екрану м'якою тканиною.
Присипку потрібно змішати з невеликою кількістю води, щоб вийшов густий крем
Присипку потрібно змішати з невеликою кількістю води, щоб вийшов густий крем

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.