Чим замінити 1С та інші російські програми: огляд альтернатив

Читать на русском

Чим замінити російський софт для підприємців, альтернативні програми для бізнесу

Читать на русском
Які програми можуть замінити російські для підприємців
Офіс

Чим замінити російський софт для підприємців, альтернативні програми для бізнесу

Український бізнес раніше часто використовував деякі російські програми для роботи (або програми, які певним чином пов'язані з рф). Проте після початку повномасштабної війни багато чимало підприємців замислилися про те, які є альтернативи. Адже програмне забезпечення від країни-агресора може містити небезпечні загрози, і з міркувань перекриття фінансових потоків на користь росії.

Як передає hub.kyivstar, є чимало програм, які можуть замінити 1C, Miro, Tilda Publishing та інші. Що стосується JivoSite (форма зворотного зв’язку, завдяки якій можна комунікувати з клієнтами у соціальних мережах, на сайті або месенджері), то є такі альтернативи:

 • HELPCRUNCH - українська платформа, яка має повний набір інструментів для клієнтської підтримки, маркетингу та продажів (зокрема, спільну скриньку для вхідних повідомлень, конструктор спливаючих вікон (попапів), розсилки та автоматизацію email-маркетингу та багато іншого);
 • LiveChat — програмне забезпечення для онлайн-чату в режимі реального часу, завдяки якому можна миттєво підключати клієнтів на вебсайті до служб підтримки.

Російська платформа Miro використовується для роботи команди у реальному часі. Проте є такі альтернативи, які можуть її замінити:

 • MURAL — це провідний цифровий робочий простір для спільної роботи команди у будь-який час і з будь-якого місця (команда може візуалізувати ідеї завдяки Дошці, на яку можна виносити зображення, посилання, текст, нотатки, коментарі);
 • Lucidspark - сервіс американської розробки, за допомогою якого можна збирати та візуалізувати ідеї на одній інтерактивній дошці.

TILDA Publishing - це російський конструктор сайтів з шаблонами, який дозволяє створювати сайти, інтернет-магазини, блоги та інше. Замінити можна такими альтернативами:

 • Weblium - конструктор сайтів української розробки, який має сотні готових шаблонів та блоків, автоматичне створення мобільної версії, SEO-підтримку, CRM-модуль та вбудовування стороннього коду (серед особливостей також штучний інтелект, який підказує користувачам вдале розміщення блоків, допомагає обирати кольори, шрифти, будувати правильну навігацію та багато іншого задля досягнення оптимального результату);
 • WIX - один з найпопулярніших конструкторів сайтів, який містить понад 500 шаблонів для різних категорій (магазин, бізнес, фотографія, відео, музика, дизайн, ресторани, події, портфоліо, блог, краса і здоров’я, мода, мистецтво, лендінги). 

Semrush - російська платформа з інструментами для аналітики сайту. Яка альтернатива:

 • Similarweb — популярна світова платформа для комплексного аналізу власного та конкурентних вебсайтів (користувачі можуть аналізувати трафік, а також отримувати інформацію про шлях користувача та інтереси аудиторії);
 • Serpstat — багатофункціональна платформа з вебаналітики, яка надає користувачам доступ до моніторингу позицій, аналізу зворотних посилань, SEO-аудиту сайту, аналітики конкурентів тощо. 

AmoCRM - російський сервіс для управління бізнес-процесами, який допомагає керувати клієнтською базою, дзвінками, заявками, продажами, документообігом, проєктами компанії. Які альтернативи:

 • Zoho CRM - користувачі можуть керувати контактами, воронками продажів, автоматизувати робочий процес, керувати маркетинговими компаніями, а також інтегрувати систему з понад 500 іншими бізнес-додатками; 
 • Microsoft Dynamics 365 - користувачі можуть об’єднати фінанси, продажі, сервіс та операції для оптимізації бізнес-процесів, підвищення ефективності взаємодій з клієнтами та прийняття правильних рішень;
 • Salesforce CRM - американська система для управління різними видами бізнес-процесів, відносинами з клієнтами, аналітикою, маркетингом, продажами тощо (користувачам доступно керування контактами та клієнтською базою; управління продажів; модуль для налаштування електронної комерції тощо).  

1C - платформа, яка була створена російською компанією, що спеціалізується на розробленні комп’ютерних програм і баз даних ділового та домашнього призначення для ведення фінансового обліку. Чим замінити:

 • IT-Enterprise — повнофункціональна ERP, MRPII, MES, APS, EAM, SCM, CRM – система, що охоплює всі сторони діяльності підприємства, а також забезпечує ефективне управління групою підприємств (програма відповідає українському законодавству, регулярно має оновлення);
 • BOOKKEEPER — онлайн-бухгалтерія української розробки (користувачі можуть вести облік діяльності, складати та з будь-якого пристрою подавати звітність як підприємств, так і ФОП усіх систем оподаткування та неприбуткових організацій). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.