Власники iPhone з iOS 18 зможуть використовувати Apple Pay навіть на Windows

Раніше Apple Pay була доступна лише в браузері Safari на комп’ютерах Mac та пов'язаних гаджетах від Apple

iOS 18
Нова функція не буде широко доступна одразу

Apple дасть змогу користувачам iPhone, які оновилися до iOS 18, використовувати Apple Pay в будь-якому настільному браузері. Зокрема у Chrome, Edge, Firefox та інших. Але це ще не все - компанія дозволить використовувати Apple Pay навіть на Windows.

Про це повідомляє портал MacRumors. Зазначається, що будь-який вебсайт, який впровадить останню версію Apple Pay, буде підтримувати цю функцію. Коли покупець здійснюватиме оплату за допомогою Apple Pay у браузері, відмінному від Safari, на екрані з’являтиметься код, який потрібно буде просканувати на iPhone з iOS 18. Це дозволить завершити покупку.

Так виглядатиме нова функція
Так виглядатиме нова функція

Розробникам вебсайтів знадобиться час, щоб впровадити останню версію Apple Pay SDK. Тому ця функція не буде широко доступна в інтернеті одразу.

Раніше Apple Pay була доступна лише в браузері Safari на комп’ютерах Mac. Наразі iOS 18 знаходиться в стадії бета-версії, а повноцінний реліз має відбутися у вересні.

Чим здивує iOS 18

Уже восени цього року очікується вихід оновлення iOS 18. При цьому інсайдери повідомляють, що Apple додасть на свої пристрої функції, які дуже схожі на деякі можливості Android.

Як розповів журналіст Bloomberg Марк Гурман, оновлення iOS 18 передбачатиме нове гнучке налаштування Центру управління. Користувачі зможуть розподіляти іконки на кілька сторінок. Такі функції є в багатьох смартфонах з системою Android.

10 червня Apple вперше анонсувала нову операційну систему для гаджетів компанії - iOS 18 під час WWDC 2024. В першу чергу нова система призначена для пристроїв iPhone. Інтерфейс пристроїв кардинально зміниться - в системі з'явилося дуже багато нових "фіч", яких раніше не було.

Після випуску бета-версія iOS 18 піднесла користувачам сюрприз - функцію, про яку Apple не згадувала на презентації. З оновленням iOS 18 iPhone може показувати час навіть після того, як телефон повністю розрядиться. Функція відображення часу в розрядженому стані доступна не тільки в iPhone, а й в Apple Watch.

Дата виходу iOS 18 - вересень 2024 року. Презентація iOS 18 восени цього року відбудеться разом з iPhone 16 та іншими новинками від компанії Apple.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube