iPhone покаже час навіть після розряду: розкрита нова функція iOS 18

Функція відображення часу в розрядженому стані доступна не тільки в iPhone, а й в Apple Watch

iPhone
iiPhone навчили показувати час навіть після розряду

Нещодавно випущена бета-версія iOS 18 піднесла користувачам сюрприз - функцію, про яку Apple не згадувала на презентації. З оновленням iOS 18 iPhone може показувати час навіть після того, як телефон повністю розрядиться.

Як пише macrumors, в iPhone XR і новіше вже існувала функція Power Reserve, що дає змогу "Знайти iPhone" і NFC працювати після розрядки. iOS 18 виводить її на новий рівень: тепер iPhone показує час, навіть коли повністю вимкнений.

Новий режим Power Reserve в iOS 18 дасть змогу iPhone відображати час у лівому верхньому кутку екрана навіть після повного розряду батареї. Поряд із годинником на екрані відображатиметься значок розрядженої батареї та повідомлення про те, що ваш iPhone доступний для пошуку через функцію "Знайти iPhone".

Функція відображення часу в розрядженому стані доступна не тільки в iPhone, а й в Apple Watch. Нагадаємо, що iOS 18 також отримала низку інших нововведень, як-от кастомізація іконок, ігровий режим, оновлений застосунок "Фото", управління поглядом, запис дзвінків із розшифруванням і фірмовий ШІ Apple Intellegence. Вихід нової операційної системи заплановано на вересень.

Apple анонсувала нову операційну систему iOS 18

10 червня, на WWDC 2024 Apple представила iOS 18, iPadOS 18, WatchOS 10, macOS Sequoia та Apple Intelligence. В iOS 18 представлені нові інструменти налаштування головного екрана. Значки додатків тепер підтримують темний режим, більше того, користувачі можуть фарбувати їх у власний колір, щоб створити унікальний зовнішній вигляд. Додатки тепер також можна вільно переміщати по «Головному екрану», як це реалізовано давно на Android.

Нещодавно в Apple проінформували, що  активно працюють над програмними функціями генеративного ШІ. Користувачі побачать результати вже у другій половині 2024 року. Технологічний гігант планує впровадити новаторську технологію у свій майбутній iPhone 16.

Також є цікава новинка у новому безплатному додатку для iPhone: вміє знаходити надмасивну чорну діру в нашій галактиці. Приблизно за 26 тисяч світлових років від Землі, в центрі нашої галактики, знаходиться Стрілець А* - надмасивна чорна діра, яка в 4,1 мільйона разів перевищує масу Сонця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube