Від серветки за 1000 гривень до підставки за 1000 доларів: ТОП-5 найбезглуздіших та дорогих продуктів Apple

Читать на русском

Такі товари компанії, як коліщатка для Mac Pro, дармовис, підставка, серветка для дисплея та книга, коштують від 35 до 999 доларів

Читать на русском
товари Apple
Вартість деяких товарів занадто завищена

Такі товари компанії, як коліщатка для Mac Pro, дармовис, підставка, серветка для дисплея та книга, коштують від 35 до 999 доларів

Компанія Apple, дорогий розкішний бренд, попит на товари яких зростає і має мільйони прихильників по всьому світові. Багато хто все ж віддає перевагу "яблучним" продуктам, попри те, що іноді у конкурентів за таку ж вартість представлений більш широкий функціонал. Однак, попри багато переваг, все ж є багато продуктів Apple, вартість яких більшість людей вважають завищеними або принаймні недоступними за ціною.

Пропонуємо вам ТОП-5 товарів бенду Apple, які можуть здатися безсенсовими й занадто дорогими для багатьох споживачів, що робить їх менш доступними для широкої аудиторії.

Apple Wheels

Apple Wheels  - це коліщатка для Mac Pro. Вони створені для того, щоб ноутбук Mac Pro можна було легко переміщати в офісі. Комплект включає шестигранну насадку від 1/4 дюйма до 4 мм, але для встановлення потрібні додаткові інструменти. Коліщатка виготовлені з нержавіючої сталі та гуми, відповідаючи високим стандартам якості Apple.

ТОП-5 1

Вартість чотирьох коліщат для Mac Pro, керівництва по установці й шестигранної насадки від 1/4 дюйма до 4 мм складає 699 доларів (по свіжому курсу, майже 27 668 тисяч гривень), що робить його одним із найдорожчих аксесуарів для Mac Pro.

Дармовис AirTag

Брелок FineWoven в п'яти кольорах від Apple, який виготовлений з інноваційних матеріалів: нержавіючої сталі та міцної мікросаржі, має текстуру, що нагадує замшу. В характеристиках говориться, що дармовис щільно прилягає до AirTag, забезпечуючи надійне кріплення, мов точно не випаде. Ціна AirTag FineWoven - 35 доларів (майже 1150 грн)

ТОП-5 2

Pro Stand (підставка)

Apple Pro Stand - підставка повністю виготовлена з міцного алюмінію. Вона дозволяє легко нахиляти дисплей у будь-якому напрямку і навіть обертати екран для перегляду у портретному режимі. Pro Display легко кріпиться і від’єднується від підставки завдяки якісним магнітам.

ТОП-5 3

Однак, попри всі ці переваги, це все ще просто підставка для вашого Pro Display. Тому можна погодитися, що цей шматок алюмінію має дещо завищену ціну, а саме 999 доларів (майже 39 542 грн).

Серветка для дисплея Apple Polishing Cloth

Серветка виготовлена з м’якого неабразивного матеріалу, вона безпечно й ефективно очищає будь-який дисплей Apple, зокрема зі скла з нанотекстурою. Ціна, зокрема на сайті ispace.ua, становить 25 доларів (999 гривень). Але зазначимо, що це всього лиш серветка.

ТОП-5 4

Apple Book

Книга компанії з 450 фотографіями всіх їхніх продуктів. Товар іде у твердій обкладинці. Однак, що стосується знімків продуктів Apple, то їх можна знайти в Інтернеті безплатно. Ймовірно, ціна на цю книгу трохи завищена. Вартість Apple Book варіюється від 199 (7800 грн) до 299 (11 835 грн) доларів, залежно від розміру.

ТОП-5 5

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple презентувала нові моделі планшетів iPad Pro та iPad Air, орієнтовані на ШІ. Також ми показували, якими будуть MacBook Air M4 2025 року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.