Від обличчя - до меблів: для чого потрібна міцелярна вода

Читать на русском

Крихітні міцелії в її складі як магніт притягують до себе жир і різні забруднення

Читать на русском
дівчина, міцелярна вода, ватний диск, косметика
Це вам раніше флакона надовго вистачало, тепер швидко закінчуватиметься.

Крихітні міцелії в її складі як магніт притягують до себе жир і різні забруднення

Використання речей не за їхнім прямим призначенням - надзвичайно захоплюючий процес. І якщо ви випадково виявилися власником кількох пляшок із міцелярною водою, і не встигаєте її використовувати, знайте – ця рідина годиться не лише для зняття макіяжу. Вона добре справляється і з різними забрудненнями у побуті.

Чищення ювелірних виробів

Змочіть ватний диск міцелярною водою та протріть їм прикраси. Це допоможе видалити бруд, пил та потьмяніння, повернути блиск. Для важкодоступних місць можна скористатися ватяною паличкою або щіткою. Якщо кільця чи сережки сильно забруднені, на кілька хвилин їх можна замочити у міцелярці.

Після процедури прополощіть прикраси чистою водою і витріть м'якою ганчірочкою.

Тримати прикраси в міцелярній воді потрібно не більше трьох хвилин.
Тримати прикраси у міцелярній воді потрібно не більше трьох хвилин.

Догляд за шкіряними виробами

Міцелярна вода – безпечний засіб для чищення шкіряних сумок, гаманців, ременів, взуття та меблів. Вона не зашкодить матеріал і не залишить розводів.

Проведіть тест – нанесіть трохи міцелярки на непомітну ділянку шкіри. Якщо немає змін кольору або текстури, можна використовувати засіб.

Акуратно протріть забруднену ділянку шкіри змоченим ватним диском, але не тріть занадто сильно, щоб не подряпати шкіру. Протріть оброблену ділянку сухою чистою ганчіркою, нанесіть кондиціонер для шкіри - це допоможе зберегти її м'якість та еластичність.

Не використовуйте міцелярну воду для чищення замші або нубука.

Видалення плям

Міцелярна вода може видалити свіжі плями від їжі, кави, вина, косметики, напоїв і навіть жиру з одягу, меблів та килимів. Але вона не допоможе видалити плями від крові, іржі чи фарби.

Чищення екранів

Міцелярна вода не залишає подряпин та розводів на екранах телефонів, комп'ютерів та планшетів. Тільки не розпорошуйте її безпосередньо на екран, щоб рідина не потрапила всередину пристрою. Використовуйте лише якісну міцелярну воду, яка не містить спирту та інших агресивних речовин.

Тільки не бризкайте прямо на екран!
Тільки не бризкайте прямо на екран!

Вимкніть пристрій та від'єднайте його від заряджання. Нанесіть кілька крапель міцелярної води на м'яку серветку з мікрофібри та обережно протріть екран круговими рухами. Потім протріть його сухою серветкою із мікрофібри.

Догляд за пензлями для макіяжу

Тільки не влаштовуйте їм міцелярні ванни, інакше клей, який скріплює ворс, розчиниться і кисті розсипляться.

І не використовуйте міцелярку для чищення пензлей із натурального ворсу – він може стати жорстким та ламким.

Намочіть пензли теплою водою, а трохи міцелярної води хлюпніть на долоню. Акуратно ведіть пензлем по долоні, доки не видаляться забруднення. Промийте чистою теплою водою пензли і залиште сохнути в горизонтальному положенні.

Миття окулярів

Нанесіть кілька крапель міцелярки на серветку з мікрофібри. Акуратно протріть скло окулярів круговими рухами, потім протріть сухою серветкою з мікрофібри. Для більш ретельного очищення можна використовувати ватну паличку, змочену в міцелярній воді.

Не тріть скла окулярів занадто сильно, щоб не пошкодити їх.

Видалення фарби, парфумів, косметики

Міцелярна вода легко видаляє сліди фарби для волосся зі шкіри чола, скронь та рук.

Якщо ви перестаралися з улюбленими духами та пахнете як парфумерна фабрика, надлишки можна видалити міцеляркою. Просто протріть змоченим ватним диском те місце, куди припала велика доза парфумів.

Перебрали з парфумом - протріть "місця поразки" міцеляркою.
Переборщили з парфумом – протріть "місця поразки" міцеляркою.

Знімали кофтинку та залишили на ній туш, помаду та пудру? Можна обійтися без прання за допомогою того ж ватного диска, змоченого в міцелярній воді. Потріть пляму - якщо вона свіжа, то піде безслідно.

Догляд за меблями

Зі шкіряної ми вже розібралися, але цей косметичний засіб допоможе і з плямами на полірованих меблях, якщо по рукою немає спеціального меблевого очищувача. Тільки перед використанням протестуйте воду на непомітній ділянці шафи або столу.

Чищення білих підошв

Якщо забруднення не глобальні, а часу на маніпуляції, що чистять, немає, намочіть губку, ватний диск або зубну щітку в міцелярній воді і потріть підошви. З сірих вони чарівним чином перетворяться на білі.

Звільнення від наклейок

Етикетки, липкі стікери, наклейки іноді неможливо зняти з нових речей, особливо з посуду. Там, де не справляється навіть гаряча вода, допоможе міцелярна - потрібно просто потерти шкідливу липучку.

Видалення мистецтв на шпалерах

З аквареллю вода, звичайно, не впорається, а от з олівцевими начерками - цілком.
З аквареллю вода, звичайно, не впорається, а от з олівцевими начерками - цілком.

Залишені дітьми олівці та картини не потрібно терти гумкою, щоб ще й не розмазати малюнки по стінах. Декілька крапель міцелярки на ватяний диск - так, щоб він був трохи змочений, а не капав, і дуже обережно протерти мистецтва.

Підписуйтесь на нашу Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна  тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.