Фізики шукають докази присутності прибульців за допомогою підступних технологій
Тільки уявіть, роботи Ейнштейна не виключають існування замкнутих часоподібних кривих. У 2009 році фізик-теоретик Стівен Гокінг сидів наодинці в коледжі Кембридзького університету і терпляче чекав на прибуття гостей. Потім він розіслав запрошення. Гокінг проводив досить нахабний експеримент, щоб перевірити, чи можливі подорожі в часі. Ідея полягала в тому, що якщо він розішле запрошення після події, лише мандрівники в часі зможуть відвідати його. Звичайно, ніхто не з'явився, пише IFLScience.
З цього ви можете зробити висновок, що люди не винайшли подорожі в часі в минуле. Проте, як то кажуть, з цим не все так однозначно. Були й інші спроби знайти ознаки того, що мандрівники в часі відвідували наш часовий проміжок. Так, ще одна команда фізиків шукала в Інтернеті докази знань, які ніхто не міг би мати, якби не подорожував назад у часі. Вірогідно, мандрівники в часі можуть захотіти, щоб ми знали, що вони тут. Або ж навпаки - ховатися.
"Мандрівники в часі, які хочуть рекламувати свою присутність, можуть робити це неефективно. Ті, хто хоче приховати свою присутність, можуть зробити викривальну помилку, а ті, хто байдужий, можуть залишити відстежуваний Інтернет-контент", - написали науковці.
Команда зосередилася на пошуку мандрівників у часі з майбутнього, а не з минулого, вважаючи, що технологія створення машини часу не існувала в минулому. Крім того, про минуле добре відомо й історикам, - як тоді відрізнити їх від мандрівників? Тому дослідники намагалися знайти унікальні події, на які ніхто не міг би посилатися без машини часу. Зрештою вони зупинилися на відкритті комети ISON у 2012 році, коли Хорхе Маріо Берголіо вибрав ім’я "Папа Франциск" після свого обрання главою католицької церкви.
"Історії таких яскравих комет, як комета ISON, як правило, добре зберігаються в ЗМІ по всьому світу. Це свідчить про те, що ця комета може залишатися пам’ятною в майбутньому. І навпаки, немає жодних причин називати щось "кометою ISON" до вересня 2012 року. Тому обговорення або навіть згадки про цю комету до вказаної дати вважалися потенційними доказами мандрівників у часі - людей з майбутнього", - пояснили дослідники.
Команда шукала публікації у Facebook й твіти та Google Trends. Вчені не знайшли жодних доказів того, що ці терміни використовувалися в Інтернеті до того, як відбулися події. Щоб розширити сітку та зловити мандрівників у часі, які б хотіли заявити про себе, команда провела тест, подібний до того, що робив Стівен Гокінг. Вони звернулися до мандрівників у часі в мережі й попросили надіслати їм електронний лист, і тільки потім розкрили адресу е-скриньки. Щоб привернути увагу, вони навіть створили хештег, щоб зробити його видимим на X (тоді Twitter).
Команда також створила хештег для мандрівників у часі, які хвилюються про те, щоб змінити минуле. Альтернативно, мандрівникам у часі запропонували написати твіт - #ICannotChangeThePast2 у серпні 2013 року або включити цей хештег у кінці електронного листа, надісланого на адресу - home.nemiroff@yahoo.com до 2008 року. На жаль, вчені не отримали від мандрівників у часі жодних пророчих твітів чи електронних листів, надісланих до того, як ці меседжі стали доступними для всіх, хто в часі не мандрує. Та дослідники все ще не виключають того, що мандрівники таки існують.
"По-перше, для мандрівників у часі може бути фізично неможливо залишити будь-які сліди свого перебування в минулому, включаючи нетілесну інформаційну пам’ять в мережі. Далі, для нас може бути фізично неможливо знайти таку інформацію, оскільки це порушило б якийсь ще невідомий закон фізики, можливо, подібний до Гіпотези захисту хронології", - припустили науковці.
Крім того, мандрівники в часі можуть просто не захотіти, щоб їх знайшли, і можуть добре замітати сліди, додали фізики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.