Словенська компанія створила камеру зі штучним інтелектом, яка може стріляти сльозогінним газом

Читать на русском

Завдяки найсучаснішим технологіям камера може виявляти потенційні загрози та повідомляти власників будинку про вторгнення в реальному часі

Читать на русском
Штучний інтелект
PaintCam Eve може виявляти рух та розпізнавати обличчя

Завдяки найсучаснішим технологіям камера може виявляти потенційні загрози та повідомляти власників будинку про вторгнення в реальному часі

Словенський стартап запускає камеру спостереження зі штучним інтелектом PaintCam Eve. Вона буде стріляти кульками з фарбою та сльозогінним газом у підозрілих людей. Система використовує розпізнавання облич та може виявляти потенційні загрози.

Про це пише Biometricupdate. PaintCam Eve, за словами творців зі словенської компанії OZ-IT, працює за принципом "нульової відповідності, нульової терпимості". Автономний пристрій моніторингу використовує виявлення руху та розпізнавання обличчя, щоб викликати попередження та, можливо, божевільні залпи фарби. Як йдеться на сайті компанії, завдяки найсучаснішим технологіям система може виявляти потенційні загрози та повідомляти власників будинку про вторгнення в реальному часі.

"Я можу позначити зловмисників кульками з фарбою для візуальної ідентифікації та відлякування", - повідомлятиме ШІ-камера Eve.

Система штучного інтелекту Eve буде транслювати відео в реальному часі в програму користувача, ймовірно, для додаткової перевірки особистості людиною, щоб Eve не стріляла в невинних людей. Стартапери з OZ-IT кажуть, що Eve включатиме моніторинг у реальному часі, нічне бачення, відстеження об’єктів, виявлення руху, а також можливості зберігання та відтворення відео.

МЗС України запустило проєкт зі штучним інтелектом

Міністерство закордонних справ України запускає інноваційний проєкт: штучний інтелект ШІ-аватар Вікторія. Він озвучуватиме офіційні заяви відомства.

Зазначається, що штучний інтелект Вікторія розмовлятиме англійською та українською мовами. Таким чином значно розширять аудиторію для важливих повідомлень МЗС. Проєкт, створений за співпраці з громадською спілкою Nazovni Tech, знаменує собою новий крок у напрямку доступності та прозорості дипломатичної діяльності України.

Розробка аватара зайняла близько місяця. За оцінками експертів вона коштувала від $5000 до $10000.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.