Instagram і Facebook посилюють правила щодо контенту, який створив ШІ

Читать на русском

Контент, який порушує правила, будуть надалі видаляти

Читать на русском
Штучний інтелект
Instagram і Facebook оновлюють політику щодо ШІ. Колаж: Інформатор

Контент, який порушує правила, будуть надалі видаляти

Корпорація Meta оновлює свою політику щодо контенту, який був створений штучним інтелектом. В Instagram, Facebook і Threads біля таких фото чи відео з’являтимуться спеціальні позначки. 

Про це повідомляється у блозі компанії. Оновлення набудуть чинності вже з травня.

Користувачі повідомлятимуть про використання інструментів штучного інтелекту, а також Meta самостійно виявлятиме індикатори такого контенту. Після цього на фото чи відео застосовуватимуть маркування.

Раніше ж Meta забороняла публікувати відео, створені за допомого ШІ, де людина нібито каже те, чого не говорила. Втім, старі правила не охоплювали широкий діапазон контенту зі ШІ, який з’являється в інтернеті.

Крім того, компанія змінює спосіб модерування таких дописів. З липня корпорація припинить видаляти матеріали з ШІ, які не суперечать іншим правилам спільноти. Наглядова радарекомендувала давати користувачам більше контексту про це, а не обмежувати вміст. Водночас контент з використаннім ШІ або без нього, який порушує інші правила, зокрема, політику щодо залякування, втручання у вибори та переслідування, видалятимуть і надалі.

Штучний інтелект: останні новини

Компанія Google розглядає можливість стягувати плату за преміум-функції в пошуковій системі. Йдеться про функції зі штучним інтелектом. Це вперше, коли в Google будуть запроваджувати платний доступ користувачам до основних продуктів.

Також в Оксфордському університеті розробили ШІ-інструмент DrugGPT. Зазначається, що він буде розв'язувати проблеми, які можуть виникати, коли лікарі призначають ліки. Таким чином, у медиків буде інструмент, який зменшить ризик помилок.

Нагадаємо, Ілон Маск заявив, що існує певна ймовірність того, що штучний інтелект може стати загрозою для людства. Ймовірність негативного впливу він оцінює на 20%. Незважаючи на це, він певен, що розвиток цієї технології все ж таки необхідний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.