Схожі на труси: Христина Соловій передбачила моду на мікрошорти

Читать на русском

Модна українська експертка Оксана Набок прокоментувала Інформатору тренд на шорти-блумери

Читать на русском
Мода, стиль, тренд, одяг, Христина Соловій, мікрошорти, стилістка, коментар
Цей варіант нового модного віяння у повсякденному житті найкраще стилізувати із простими базовими футболками

Модна українська експертка Оксана Набок прокоментувала Інформатору тренд на шорти-блумери

В останні два роки так званий білизняний стиль знову диктує нам правила модної гри. І якщо ви думаєте про сукні-комбінації, то це ще далеко не весь арсенал, яким нині оперують дизайнери. Один з найбільш помітних трендів - це вкорочені шорти, які продовжують залишатися популярними. Цього сезону на модну арену стрімко і впевнено увірвався мікро-тренд - шорти-блумери - романтична альтернатива бермудам і боксерам.

Коротюсінькі й такі, що відверто нагадують жіночу білизну, блумери з'явилися на світових подіумах, в колекціях відомих брендів та на публічних українках. Співачка Христина Соловій показала модель шортів-блумерів та стильного топу на фото зі зйомок кліпу "Подзвонити мамі" ще влітку минулого року. Таким чином, своїм вибором зірка ніби передбачила майбутній тренд.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Христина Соловій (@soloviyka)

Проте перший же коментар під фото з бекстейджу кліпу отримав відгук, який вказує на те, що далеко не всі українки є прихильницями цього ну дуже вже відвертого стилю. Дійсно, через еротизований дизайн та ультракоротку довжину багато хто не наважується додати подібну модель до свого гардероба. 

"Пающіє труси - це нова творчість пані Христини", - написала коментаторка riri19952023.

Не всі зрозуміли цей фасончик!
Тоді цей фасончик зрозуміли не всі!

Навіщо жінки оголюються

Історики ж моди наполягають, що війни як глобальні збройні конфлікти й масштабні потрясіння світового суспільства, завжди відображались і на моді. 

Нуарна мода початку минулого століття.
Стиль Гетсбі 20-х років XX сторіччя.

Так після Першої світової війни у Франції виник декаданс - світоглядно-естетичне зрушення в мистецтві ти стилі в бік так званої депресивної краси. Це породило нові художні рішення, в моду увійшли сукні з сильно оголеними спинами, з напівпрозорих тканин. А їхні власниці часто не носити панчіх та бюстьє.

Жінки прикрашали себе крупними перлами, фарбували очі "димними" тінями, немов сажею, ніби імітуючи синці - схоже, саме звідси походить мейк для очей Smoky Eyes - а губи - криваво-червоним. Обличчя вибілювали. Це справляло враження дещо виснаженої краси на грані життя і смерті. У поєднання з відвертими вбраннями такі естетські рішення покликані були справляти на чоловіків єдине враження - підсилювати бажання. І все це, здавалось би, в найбільш непідходящий час - коли у світі гинули мільйони людей. 

Нуарна мода 30-х років минулого століття.
Нуарна мода 30-х років минулого століття.

Історики ж пояснюють, що насправді саме так спрацьовує механізм збереження популяції. Природа компенсує втрати, вмикаючи цю захисну біологічну машину, влаштовану доволі просто: більше оголеності - більше сексу - більше нових людей. Нині світ перебуває на порозі Третьої світової, а за словами деяких аналітиків, вона вже розпочалася. То ж чи не цей самий механізм ми наразі спостерігаємо, коли жіноча оголеність, як природній запобіжник для самозбереження людства, не зайва.

Метр Крістіан Діор та його моделі.
Метр Крістіан Діор та його моделі.

Модна експертка Оксана Набок підтвердила Інформатору правдивість такої теорії. Вона додала, що вже після Другої світової війни Christian Dior створив свій незмінний New Look, що підкреслював ідеальність жінки з тонкою талією. І це також стало гімном коханню в його тілесних проявах. 

Новий мікро-тренд - насправді не новий

Стилістка також пояснила Інформатору, що мікро- та макро-тренди у світі моди не є чимось абсолютно новим. Більше того, вони часто переплітаються, створюючи багатогранний ландшафт стильних рішень. 

"Ці романтичні, часто мереживні або з декоративними елементами шорти є сучасною інтерпретацією мікро-шортів, що виглядають особливо ніжно та не цураються ретро-натхнення. Цей варіант нового модного віяння у повсякденному житті найкраще стилізувати із простими базовими футболками, оскільки шорти вже є досить акцентною деталлю образу", - порадила модна експертка.

На українських мережевих маркетплейсах блумери можна купити від 200 до 600 гривень.
На українських мережевих маркетплейсах блумери можна замовити за ціною від 200 до 600 гривень, без вартості доставки. 

Мікро-тренди зазвичай швидко з'являються та зникають, але іноді вони виявляються більш стійкими, зазначила стилістка. Вона висловила сумнів з приводу того, чи приживеться в Україні саме цей мікро-тренд, на ряду з переконанням, що окремі fashion-інфлюєнсерки все ж таки покажуть власні принади в таких шортах вже цього літа.

"Зараз ми спостерігаємо, як ці мікро- та макро-тренди взаємодіють, створюючи нові, неповторні образи та напрямки в моді. Шорти-блумери є прекрасним прикладом мікро-тренду, який стає частиною більш широких макро-тенденцій, таких як вінтажність та комфорт", - додала Оксана Набок.

До крихітних шортів можна обрати об'ємний верх.
До крихітних шортів можна обрати більш об'ємний верх. До речі, хутро в поєднанні з прозорими тканинами ми щойно вже десь бачили! Очевидно, що водночас мода тяжіє до спрощення. 

Ну й наостанок, купуючи шорти-блумери, зверніть увагу на те, з якої тканини вони пошиті. Краще, якщо це будуть натуральні волокна. Поєднуйте ці вироби з бавовни, шовку чи шифону з гольфами, високими шкарпетками з оборками, майками, топами чи денімовими корсетами. На подіумах також продемонстрували поєднання тонкої тканини блумерів з пишним хутром, проте у повсякденному житті це, мабуть, буде жаркувато! Взуття може бути різним - від босоніжок на підборах і навіть на шпильці до лоферів, на ваш смак. 

Слідкуйте, аби напівпрозорі варіанти блумерів не відкривали зайвого, а для цього обирайте під шорти щільну білизну в тон до них - класичних, нейтральних фасонів - мова про високі труси-шорти (до прикладу, стрінги в цьому випадку виглядатимуть як несмак і геть недоречно). Ще одна порада, дівчатам з пишними формами слід бути обережними з цим фасоном, оскільки він здатен візуально додавати об'єму. 

А от носити блумери можна на побачення чи прогулянку парком, тут вони цілком відповідатимуть легкій романтизованій атмосфері. Втім, вони навряд чи доречні на діловій зустрічі, офіційному чи публічному заході або в багатолюдному середмісті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.