Не любите людей - вам сюди: запрацювала нова соцмережа SocialAI для мізантропів

Перше, що вона пропонує вам зробити, - це вибрати потрібних вам читачів: тролів, фанатів, критиків, хейтерів, жартівників

SocialAI та штучний інтелект
Ви можете викликати читачів в будь-який зручний для вас час

З'явилася нова "соціальна мережа" повна безглуздих чат-ботів зі штучним інтелектом, які писатимуть, що ви побажаєте. Під час запуску можна обрати, яких саме роботів хочете: тролів, фанатів, критиків, хейтерів, жартівників. А після цього нескінченні чат-боти з цих тем заповнюють відповіді на ваші пости - мало чим відрізняючись від ботів і прихильників, яких ви вже знайдете в соціальній мережі Ілона Маска, але тепер вони під вашим контролем.

Вона називається SocialAI, і перше, що вона пропонує вам зробити, - це вибрати потрібних вам читачів, наприклад, "прихильників", "ботаніків", "скептиків", "візіонерів" та "ідеаторів", - пише The Verge

Потоки ШІ, які він обслуговує, нічим не гірші від найменш цікавих речей, які алгоритм іноді вам надає в Threads або X
Потоки ШІ, які він обслуговує, нічим не гірші від найменш цікавих речей, які алгоритм іноді вам надає в Threads або X

Боти завжди відповідають в одному й тому самому базовому форматі, лише кілька коротких реплік або жартів, і навіть коли ви вирішите максимально використати тролінг і сарказм, то не побачите жодних особистих нападок. Проте, коли замість цього ви спробуєте створити позитивну ехокамеру, вони без проблем назвуть хот-доги "блискучими бутербродами світу" або додадуть недоречні емодзі.

Якщо він намагається імітувати несподівані відповіді в соціальних мережах, то тут він справляється на відмінно
Якщо він намагається імітувати несподівані відповіді в соціальних мережах, то тут він справляється на відмінно

SocialAI сприймається як свого роду жарт або, можливо, свого роду метакоментар до концепції соціальних мереж і дешевої взаємодії. Тому у Х (колишньому Twitter) сміються, що тепер ми всі можемо дізнатися, що відчуває Ілон Маск після купівлі соцмережі за $44 млрд, але без необхідності витрачати такі гроші. Однак він також покликаний допомогти людям відчути себе почутими, і, по суті, є способом допомогти людям уникнути почуття ізоляції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube