Китайська мова випереджає англійську, а італійська наздогнала українську: статистика ігрового сервісу Steam

Читать на русском

За даними популярного магазину цифрових ігор Steam, користувачі платформи частіше використовують китайську мову інтерфейсу ніж англійську

Читать на русском
Ігри, мова
Українська мова стала 14-ю за популярністю в Steam

За даними популярного магазину цифрових ігор Steam, користувачі платформи частіше використовують китайську мову інтерфейсу ніж англійську

Найпопулярнішою мовою інтерфейсу в Steam вже другий місяць поспіль лишається спрощений варіант китайської мови. Українська мова, яка восени обійшла італійську і стала 14-ю за популярністю в Steam, незабаром знову може втратити позицію. Про це 4 квітня пише Dev.ua.

Steam щомісяця публікує статистику щодо ігрового «заліза» та налаштувань своїх користувачів. Згідно з даними березневого опитування 2024 року, середньостатистичний користувач Steam грає на PC з Windows 10 у розширенні 1920×1080 із відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3060, 6-ядерним процесором Intel і 16 GB оперативної пам’яті.

Мовний «рейтинг» наразі такий:

  • Найпопулярнішою мовою інтерфейсу в Steam вже другий місяць поспіль лишається спрощений варіант китайської мови, яка виросла на +0.59% до 33,43%. Англійська, яка займає друге місце за популярністю, також зросла +0.42% до 32,54%
  • Українською мовою користуються 0,60% від усієї багатомільйонної аудиторії Steam. Українська локалізація втратила -0.05% за місяць, що, разом зі зростанням італійської на +0.02%, зрівняло ці дві мови в Steam на 0,60%.
  • Також можна відзначити впевнене лідерство NVIDIA GeForce RTX 3060 серед найпопулярніших відеокарт гравців на Steam. Її мають у своїх комп’ютерах 6,71% опитаних.
  • На другому місці знаходиться NVIDIA GeForce RTX 2060 з 3,98%, а замикає трійку NVIDIA GeForce GTX 1650 з 3,95%, яка була найпопулярнішою влітку минулого року.

Китайська мова випереджає англійську, а італійська наздогнала українську: опитування 1

Переглянути статистику можна тут.

Як обрати монітор для геймера

При покупці монітора для геймерів важливо звертати увагу не лише на розмір екрану та дизайн. Зокрема, треба зважати на тип панелі, кількість ступенів свободи у ніжки тощо. При цьому треба одразу враховувати, з однією системою використовуватиметься монітор або з двома. 

Як передає Mezha.Media, для мережевих ігор, де все вирішує швидкість реакції, велике діагональ монітора може стати проблемою. Адже гравцю буде важче помічати "загрозу" швидко, коли поле зору буде надто великим. Тому в таких випадках експерти радять звернути увагу на діагональ до 27”, а може, й придивитися до ще компактніших моделей - 24-25”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.