Лікар Комаровський дав поради, як реально допомогти собі після сонячних опіків.
Влітку опіків II ступеня - з наявністю на шкірі не лише почервонінь, але й пухирів - безліч. Це дуже поширене явище, наполягає популярний в україні лікар Євген Комаровський. А все, за його словами, тому, що українці часто не користуються сонцезахисними кремами, коли це необхідно. По-перше, робити це слід не тільки на пляжі, але і будь-де, особливо, якщо під сонцем у вас залишаються відкриті ділянки шкіри, та ще й протягом тривалого часу.
По-друге, за словами лікаря, такі опіки виникають, якщо людина вже позасмагала, а її шкіра почервоніла. Втім, пацієнт не звертає на це уваги і продовжує проводити час на сонці. В такому випадку доволі сильні опіки зазвичай гарантовані. Навіть за умови використання сонцезахисного крему. А отже, вихід - головним чином дозувати час перебування на сонці.
Крім того, купайтеся в футболках - оскільки вода не захищає від сонячних променів, а підвищує ризик опіків, особливо у дітей. Вода працює як лінза, наголосив лікар. Та й взагалі засмагати - шкідливо, це в рази підвищує один з факторів старіння шкіри та небезпеку її онкології.
"Якщо дістати з холодильника прохолодні кефір чи капустяний лист, вони принесуть вам полегшення. Але це - неправильно, це не працює. Це ризиковано (на капусті можуть жити бактерії, якими можна інфікувати рану)", - резюмував лікар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.