Apple підтвердила: RCS з'явиться в iOS 18, але з обмеженнями

Читать на русском

RCS - це оновлений протокол обміну повідомленнями, який пропонує низку переваг порівняно з SMS

Читать на русском
Apple
Apple оголосила про підтримку RCS в iOS 18: кінець епохи SMS

RCS - це оновлений протокол обміну повідомленнями, який пропонує низку переваг порівняно з SMS

Apple нарешті додасть підтримку RCS у додаток "Повідомлення" в iOS 18. Це означає, що користувачі iPhone зможуть обмінюватися повідомленнями з користувачами Android більш функціонально, ніж будь-коли раніше. RCS замінить SMS як протокол за замовчуванням для обміну повідомленнями між пристроями iOS і Android.

Про це пише The Verge. На жаль, Apple поки що не розкрила всі подробиці про те, як працюватиме RCS на iPhone. Відомо лише, що у користувачів буде можливість бачити, коли їхні співрозмовники друкують повідомлення, а також відстежувати статус доставки і прочитання.

RCS (Rich Communication Services) - це сучасний протокол передачі даних, який прийшов на зміну SMS. На відміну від SMS, RCS дає користувачам можливість надсилати повідомлення через інтернет, що відкриває доступ до ширшого спектру функцій. Підтримка цього протоколу також дозволить користувачам на Android та iOS обмінюватися файлами та фото у високій якості, надсилати довші повідомлення та загалом покращить спілкування між користувачами різних платформ.

Apple підтвердила: RCS з'явиться в iOS 18, але з обмеженнями 1

 

Хоча Apple і додала підтримку RCS Universal Profile у iOS 18, вона буде мати менший набір функцій, ніж версія, яку використовує Google на Android. Це означає, що деякі можливості RCS, такі як індикатор введення повідомлень або синхронізація історії чатів на різних пристроях, можуть бути недоступні користувачам iPhone.

Деякі експерти вважають, що Apple може обмежити деякі функції RCS, щоб зберегти переваги iMessage, наприклад, шифрування наскрізь. З іншого боку, інтеграція RCS може стимулювати інновації та призвести до розширення функціональності в майбутніх версіях.

Apple анонсувала нову операційну систему iOS 18

10 червня, на WWDC 2024 Apple представила iOS 18, iPadOS 18, WatchOS 10, macOS Sequoia та Apple Intelligence. В iOS 18 представлені нові інструменти налаштування головного екрана. Значки додатків тепер підтримують темний режим, більше того, користувачі можуть фарбувати їх у власний колір, щоб створити унікальний зовнішній вигляд. Додатки тепер також можна вільно переміщати по «Головному екрану», як це реалізовано давно на Android.

Нещодавно в Apple проінформували, що  активно працюють над програмними функціями генеративного ШІ. Користувачі побачать результати вже у другій половині 2024 року. Технологічний гігант планує впровадити новаторську технологію у свій майбутній iPhone 16.

Також є цікава новинка у новому безплатному додатку для iPhone: вміє знаходити надмасивну чорну діру в нашій галактиці. Приблизно за 26 тисяч світлових років від Землі, в центрі нашої галактики, знаходиться Стрілець А* - надмасивна чорна діра, яка в 4,1 мільйона разів перевищує масу Сонця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.