На які показники потрібно звертати увагу насамперед
Для великої родини доводиться багато готувати. Щоденне стояння біля плити вимотує не гірше за трудові будні. Проблема вирішується, якщо купити електричну мультипіч. Вона варта своїх грошей, оскільки готує швидко й автономно, за нею не потрібно стежити в процесі приготування. Якщо необхідно щось перемішати або струсити - піч нагадає звуковим сигналом. У разі відсутності такої функції можна скористатися будильником на смартфоні.
Вибір багатофункціональної печі для великого сімейства впирається в габарити. Моделі з чашею на літр-другий не підходять. У них не приготувати їжу на всіх за один підхід. 4-5 літрів - стартовий об'єм, а понад 5 - кращий. Краще брати техніку із запасом - з розрахунком на те, що потреби можуть зрости. Крім місткості, перед покупкою важливий аналіз інших характеристик.
Брендів на ринку багато, у кожного свої фішки. Наприклад, Філіпс робить ставку на ергономіку і швидкість приготування. Пристрої Сенсор підкуповують демократичною вартістю і мінімалістичним дизайном. У Тефаль - фірмові технології, які забезпечують збереження корисних властивостей і покращують смакові якості продуктів. Електролюкс - поєднання простого управління та енергоефективності. А відмінна риса Гореньє - конструкція, завдяки якій смак страв як зі старовинної печі.
Механіка рідко підводить. Кнопки і перемикачі працюють стабільно і характеризуються стійкістю до зношування. Щоправда, доглядати за панеллю управління з тумблерами і бігунками складніше через наявність виступаючих деталей.
Електроніка - точна і надійна. Дає змогу регулювати температурні налаштування з точністю до градуса. Сенсорний екран - найбільш просунутий і зручний варіант. Розширений арсенал налаштувань додається. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, а догляд нехитрий.
Що потужніша мультипіч, то менше часу їй потрібно на приготування великого обсягу їжі.
Що простіший повсякденний раціон, то менше потрібно автоматичних програм. Вистачає стандартного набору з 5 режимів (запікання, смаження, гриль, розморожування і розморожування), щоб готувати смачні сніданки, обіди і вечері на всю сім'ю.
Для любителів кулінарних експериментів - пристрої з підтримкою 7-15 програм, серед яких:
Важливо, щоб продукти не пригорали. Для рівномірного обсмажування без пригорання і прилипання потрібне спецпокриття:
Наостанок слід приділити увагу комплектації. Додаткові аксесуари (решітки, формочки, кошики, виделки, піддони) істотно розширюють арсенал можливостей. А кулінарна книга потрібна, щоб не морочитися з обмірковуванням рецептів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Підписатися на канал у Viber можна тут.