Motorola випустила смартфон Edge 50 Ultra: які характеристики

Європейська модель Motorola Edge 50 Ultra має захист Corning Gorilla Glass Victus

Edge 50 Ultra
Телефон має акумулятор на 4500 мАг

Motorola нещодавно випустила смартфон Edge 50 Ultra. Операційна система цієї моделі має інтерфейс Hello на базі Android 14. Також смартфон оснащений камерою на 64 МП із 3-кратним збільшенням.

Про це пише Portaltele. Зазначається, що смартфон випустили в єврозоні з планами дебютувати на інших ринках, таких як Азія, Європа, Латинська Америка та Океанія. Тепер, схоже, бренд готується випустити цей телефон на індійський ринок.

Так, TheTechOutlook помітив Motorola Edge 50 Ultra на вебсайті Бюро індійських стандартів, що свідчить про те, що бренд готується представити смартфон на індійському ринку. Смартфон Edge 50 Ultra був помічений під номером моделі XT2401-1. Хоча сертифікація не розкриває його характеристики чи функції, очікується, що вони будуть схожі на європейську модель.

Європейська модель Motorola Edge 50 Ultra має 6,67-дюймовий вигнутий pOLED-дисплей з роздільною здатністю 2712 x 1220 пікселів, частотою оновлення 144 Гц і максимальною яскравістю 2500 ніт. Дисплей підтримує HDR10+ і має вбудований датчик відбитків пальців і захист Corning Gorilla Glass Victus.

Він працює на базі процесора Snapdragon 8s Gen 3 у поєднанні з 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X і до 1 ТБ пам’яті UFS 4.0. Що стосується операційної системи, вона має інтерфейс Hello на базі Android 14.

Що стосується оптики, телефон оснащений сенсором основної камери з підтримкою OIS на 50 МП, надшироким датчиком на 50 МП і камерою на 64 МП із 3-кратним збільшенням. Він має акумулятор на 4500 мАг, 125 Вт дротової та 50 Вт бездротової зарядки.

Вчені вигадали нове скло для смартфонів

Інженери з компанії Corning, яка виробляє скло Gorilla Glass, іспанського Каталонського інституту досліджень (ICREA) та Інституту фотонних наук (ICFO) розробили нове покриття для скла смартфонів. Воно може самостійно вбивати бактерії.

Інженери спершу нанесли на скло від Gorilla Glass мідну плівку завтовшки 3,5 нанометра. Після цього матеріал піддали термічному випалу. Його нагріли до 390 ºC, тримали таку температуру протягом десяти хвилин, а далі охолодили. Такі дії призвели до того, що однорідна мідна плівка перетворилася на безліч окремих наночастинок міді, які рівномірно розташовані по всій поверхні скла.

Зазначається, що якщо користувач протиратиме таке скло спиртом двічі на день протягом двох років, мідні частинки не подінуться і продовжать знезаражувати поверхню екрана. Наразі ж триває робота над масовим виробництвом антибактеріального скла. Воно може з’явитися на смартфонах, банкоматах та громадських касах самообслуговування із сенсорними екранами.

Нагадаємо, Realme випустила найшвидшу зарядку на всі пристрої. Інформатор писав, скільки коштує і які характеристики. Окрім того, в Android 15 з'явилася підтримка підзаряджання пристроїв з NFC.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube