Інноваційні секс-ляльки будуть в чоловічій та жіночій версіях
Китайський виробник іграшок для дорослих Starpery Technology розробляє секс-ляльку на базі штучного інтелекту. Розробники компанії вже навчають власну велику мовну модель, схожу з ChatGPT. Перша партія цих "розумних" моделей може стати доступною вже до кінця 2024 року.
Про це пише South China Morning Post. Компанія Starpery Technology, зараз навчає власну мовну модель на кшталт ChatGPT, щоб поліпшити свої продукти за допомогою штучного інтелекту. Нові секс-ляльки з безпрецедентними можливостями будуть у чоловічій та жіночій формі.
За словами генерального директора Starpery Technology Евана Лі, завдяки використанню технології штучного інтелекту на кшталт ChatGPT, секс-модель зможе взаємодіяти з користувачем не тільки голосом, а й фізично.
"Нове покоління секс-ляльок, що працюють на моделях штучного інтелекту й оснащених датчиками, може реагувати як рухами, так і голосом, значно покращуючи досвід користувача, зосереджуючись на емоційному зв'язку, а не тільки на базових розмовних функціях", - сказав Еван. Лі.
Інженери Starpery Technology прагнуть до створення секс-ляльок, здатних вести реалістичні бесіди, які не відрізняються від спілкування з живою людиною. Досягнувши прогресу в царині простих діалогів, вони тепер працюють над складнішими моделями, які дадуть змогу лялькам реагувати на емоції, навчатися і генерувати інтерактивні відповіді.
Крім секс-ляльок з ШІ, Starpery Technology має амбітні плани з розробки роботів для допомоги людям з обмеженими можливостями та літнім людям. Перший "розумний сервісний робот" від Starpery Technology має з'явитися вже 2025 року. До 2030 року компанія ставить перед собою мету розробити роботів, здатних виконувати небезпечні для людини види робіт.
Нещодавно учені створили розумного чат-бота, який є копією людини у майбутньому. Тобто, 20-річна людина може поговорити сама зі собою, скажімо, 60-річною. Розробники вважають, що такий експеримент може надихнути когось на мудрий життєвий вибір та уникнути деяких помилок.
Також ми писали, що письменник Мауро Хав'єр Карденас використав штучний інтелект у своїй останній роботі - написанні роману "Американські викрадення". Літератор каже, що ще не вирішив, якими є фрагменти роману, які писав ШІ - геніальними чи повною маячнею. Утім, якщо читачі нічого дивного не помітили, то мабуть усе добре.
А у березні 2024 року стало відомо, що штучний інтелект допомагатиме в застосунку Дія. ШІ-помічницю зватимуть Надія. Це революційна технологія не тільки для України, а й для урядів усього світу.
Нагадаємо, нещодавно український парламент заборонив написання наукових робіт за допомогою штучного інтелекту - законопроєкт прийняли у першому читанні. Один з Юристів дав почитати його ШІ - і той знайшов у документі чимало помилок і логічних невідповідностей, давши депутатам поради, як усе виправити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.