Інструмент Fact Check дозволить урядам країн призначати агентства з перевірки фактів
Telegram оголосив про впровадження нової функції Fact Check, спрямованої на боротьбу з поширенням дезінформації на платформі. Цей інструмент дозволить урядам країн призначати агентства з перевірки фактів, які оцінюватимуть достовірність контенту.
Про боротьбу з фейками у Telegram пише "Код Дурова". Зазначається, що уряди країн зможуть призначати агентства з перевірки фактів, які співпрацюватимуть з Telegram. Ці агентства оцінюватимуть достовірність контенту, що публікується на платформі. Fact Check додаватиме пояснювальну інформацію до повідомлень, що містять неправдиву або оманливу інформацію.
Користувачі зможуть бачити, яке агентство з перевірки фактів оцінювало конкретне повідомлення. Звичайні користувачі не матимуть змоги впливати на контент, наданий Fact Check. Як пише Sud.ua, в Україні перевіркою фейків у Telegram можуть займатися StopFake, VoxCheck, Myth Detector.
Microsoft оголосила про значний крок у сфері штучного інтелекту, представивши Copilot – інноваційного чат-бота, що інтегрується з Telegram. Цей інтелектуальний помічник, оснащений потужними можливостями штучного інтелекту, відкриває нові горизонти для користувачів Telegram, пропонуючи їм безпрецедентний рівень допомоги та зручності. Copilot – це не просто черговий чат-бот. Завдяки передовим технологіям штучного інтелекту він здатен виконувати широкий спектр завдань, розуміючи та реагуючи на запити користувачів безпосередньо в Telegram.
Також користувачі зможуть перетворювати свої особисті облікові записи у Telegram на бізнес-акаунти. З'явиться і можливість додавання чат-ботів, які надаватимуть відповіді. Завдяки штучному інтелекту вони виведуть автоматизацію обслуговування клієнтів на абсолютно новий рівень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.