У месенджері Telegram зʼявилися 15 нових можливостей
У месенджері Telegram зʼявилися понад 15 нових можливостей для користувачів. Серед них - рекомендовані канали, розділ Мій профіль, колекційні предмети та інше. Важлива функція - відтепер Telegram нагадує про дні народження ваших контактних осіб, якщо вони вказали цю дату. Також можна купувати та продавати колекційні псевдоніми.
Як пише пресслужба месенджера, в інтерфейсі пошуку тепер є нова вкладка Канали, яка показує канали, на які користувач підписаний, і перелік рекомендованих. Їх відбирають за схожою тематикою відповідно до інтересів людини.
Усі користувачі зможуть додати свій день народження до профілю, тоді контакти знатимуть про нього, адже в них буде нагадування. Власники зможуть додати свій канал до профілю. Переогляд каналу розміщуватиметься над текстом про користувача.
Також є зміни для власників колекційних. Право власності на колекційні псевдоніми забезпечує мережа блокчейн TON. Псевдоніми можна купувати та продавати.
Крім того, користувачі нині можуть додати більше часу до показу поточного місця розташування, яким вони ним поділилися, чи скористатися функцією ділитися ним невизначений час, допоки не вимкнуть.
З'явились також нові налаштування, які дають змогу керувати сповіщеннями про реакції на повідомлення. А коли користувач пересилатиме чиєсь повідомлення, то воно відображатиметься із зображенням профілю користувача, від якого вони були переслані.
Користувачі Premium зможуть додавати до опитувань анімовані та користувацькі емодзі. Крім того, є функція керування реакціями для каналів, можливість не приховувати рекламу, перегляд історій в анонімному режимі, миттєвий перегляд для Telegram Desktop, нагороди для творців контенту і багато іншого.
Такі розмови ведуться давно. Зокрема, днями Микита Потураєв, голова комітету ВР з інформполітики, заявив, що Telegram не співпрацює з українською владою, не забороняє канали з антиукраїнською пропагандою. Як приклад Потураєв наводить публікації відео зі співробітниками ТЦК, які затримують громадян. На його думку, це шкодить мобілізації. І виступив за заборону застосунку.
Водночас очільник ГУР Кирило Буданов вважає, що у демократичній державі не можна забороняти ні Telegram, ні інші інформаційні ресурси. Він пропонує законодавчо врегулювати обов'язкову реєстрацію тих каналів, які фактично стали засобами масової інформації. І добитись того, щоб усім були відомі власники каналів. Логіка тут така: якщо людина поширює певну інформацію - вона має відповідати за її правдивість. Відтак нема чого приховувати своє ім'я і ховатися від відповідальності.
Нагадаємо, Павло Дуров анонсував виплати у Toncoin в Telegram і пояснив, хто зможе отримати монети.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.