Так котиків ще ніхто не хвалив: привітання зі святом від лікаря Комаровського

Присутність в нашому житті котиків - покращує якість сну, і це далеко не все

Котики, коти, лікар Комаровський, корисні поради, здоров'я, тварини
Кілька причин завести кота

У світі 8 серпня відзначають Міжнародний день котів. Проте, чому люди так обожнюють цих пухнастиків, не зовсім зрозуміло. Котики - аж надто незалежні, часто норовливі, при цьому ми не можемо без них жити.  Тож, розглянемо кілька приводів завести кота, якщо ви ще цього не зробили. Переконливі докази на користь пухнастиків зібрав популярний в Україні лікар Євген Комаровський

Люди співіснують з котами вже майже 10 тисяч років, вони були популярними ще в стародавніх Кіпрі та Єгипті. Коти оселилися біля людей, бо так вони мали необмежений доступ до їжі, а люди були задоволені тим, що коти знищували гризунів. З того часу коти стали невіддільною частиною людського побуту. А сучасна індустрія товарів для домашніх тварин оцінюється в 300 млрд доларів. Суми говорять самі за себе, адже серед улюблених домашніх пухнастиків - поруч з собаками - найчастіше коти. 

"Бувають люди, байдужі до котів! Проте, кіт - це красиво, а краса в очах того, хто дивиться. Тож, якщо вам від кота - красиво, вітаю вас з Міжнародних котячим днем!" - привітав всіх любителів пухнастиків лікар Комаровський. 

Для чого нам потрібні котики

Профілактика депресії та тривожності. Коли киця мурчить, рівень вашого окситоцину росте, а значить стрес - відступає. 

Подолання відчуття самотності. Самотність - величезна проблема сучасного людства. Відволікання на котиків - лікує в  людей відчуття самотності. Наявність у вашому житті підопічного мурчики гарантує профілактику одинокості, радить лікар Комаровський. 

"Кіт в боротьбі з самотністю - точно допоможе", - переконаний лікар.

Фізичний вплив котів на здоров'я судин та серця. Власники котів мають стабільніший тиск та здоровіше серце. Вчені наполягають, що цей ефект зберігається навіть після смерті кота - протягом 10 років.

Коти профілактують алергію в немовлят. Маленькі діти, які ростуть в будинках, де мешкають коти, отримують імунітет до цілого спектра алергенів, свідчить сучасна медична наука. 

Соціальна взаємодія. Котики допомагають адаптуватись до соціального життя дітям з розладами аутичного спектра. 

Присутність в нашому житті котиків - покращує якість сну! Кіт в спальні зменшує частоту пробуджень та збільшує глибину сну. Так що, заводьте котика, і будьте здорові й щасливі разом!

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube