Журі буде оцінювати конкурсанток за красою, впливом у соціальних мережах та використанням ШІ-інструментів їхніми творцями
Платформа соціальних мереж Fanvue оголосила про початок відбору учасниць майбутнього конкурсу краси для віртуальних жінок зі штучним інтелектом. Журі, до складу якого входять також двоє творців найвідоміших ШІ-моделей, буде оцінювати конкурсанток за красою, впливом у соціальних мережах та використанням ШІ-інструментів їхніми творцями. Його призовий фонд становитиме 20 тис. доларів, які розподілять серед переможниць.
Моделей оцінюватимуть за красою, впливом у соцмережах, кількістю підписників та інструментами штучного інтелекту, за допомогою яких вони були створені. Щоб взяти участь, учасникам потрібно лише надіслати зображення жінки, згенероване штучним інтелектом, і надати відповіді на низку запитань, від стандартних для конкурсу краси - "як би зробили світ кращим?" - до технічних деталей, пов’язаних з використанням ШІ, пише Daily Mail.
Учасники набиратимуть бали відповідно до кількості їхніх прихильників і того, як вони взаємодіють із підписниками. В анкеті заявки на участь також запитують про їхній загальний дохід на різних платформах. Хоча це може здатися незвичайним, головна мета створення моделей штучного інтелекту - заробляти гроші через соціальні мережі.
На думку організаторів, навіть у першому конкурсі може зібратися понад тисячу претенденток. На першому етапі буде обрано топ-10 учасниць, на другому - топ-3, після буде визначено переможницю.
Журі конкурсу складуть дві ШІ-моделі Емілі Пеллегріні та Атіана Лопес, знамениті тим, що одразу після появи ввели в оману тисячі користувачів соцмереж, які почали надсилати їм повідомлення як цілком реальним дівчатам. Також до журі увійдуть живі люди - радник англійського мільярдера Алана Шугара у зв'язках із громадськістю Ендрю Блох та єдиний у Великій Британії історик театралізованих вистав Саллі Енн Фосетт, яка протягом останніх 10 років була головним суддею національного конкурсу конкурсу конкурсу "Міс Велика Британія".
Учасників конкурсу оцінюватимуть відповідно до їхнього "вміння та впровадження інструментів ШІ для створення своїх цифрових шедеврів". Зокрема, Fanvue зазначає, що бали слід нараховувати за деталі навколо очей і рук - зони, з якими деякі генератори зображень ШІ мають проблеми.
Очікується, що захід під егідою World AI Creator Awards (WAICA) почав отримувати заявки від віртуальних красунь з понеділка, 15 квітня. А 10 фіналістів будуть оголошені 10 травня перед фінальною церемонією нагородження. Також організатори наголосили, що заявки мають бути повністю згенеровані штучним інтелектом. При цьому для участі в конкурсі не допускаються діпфейки - відео реальних людей, фальсифіковані за допомогою ШІ.
Переможець, який посяде перше місце, отримає $5000 готівкою та менторську програму вартістю $3,000. Друге місце отримає безплатний доступ до курсу у програмі Imagine, а також рекламний пакет у розмірі $3,000 на платформі Fanvue. Учасник, який посяде третє місце, отримає безплатну консультацію з Fanvue, а також рекламний пакет на $500 на платформі Fanvue.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.