Українка відмовилася від титулу Міс Японія через любовний трикутник

Читать на русском

Міс Японія українського походження зізналась, що була причетна до адюльтеру.

Читать на русском
Скандал, конкурс краси, міс Японія, українка, першість, адюльтер
Кароліна Шиїно відмовилась від корони "Міс Японія" після скандалу зі зрадою.

Міс Японія українського походження зізналась, що була причетна до адюльтеру.

Українська модель з японським громадянством Кароліна Шиїно, яка перемогла на конкурсі краси "Міс Японія 2024", відмовилася від свого титулу. Про це в понеділок, 5 лютого, повідомили організатори конкурсу після того, як в японському тижневику Shukan Bunshun з'явилася інформація про її стосунки з одруженим чоловіком.

26-річна Кароліна Шиїно була названа володаркою Гран-прі конкурсу краси 22 січня. Вона стала першою особою європейського походження, яка виграла головний приз у конкурсі, що прославляє красу японок, повідомляє Kyodonews. Її перемога стала причиною расового скандалу, адже дівчина має європейську зовнішність.

Визнала провину

Перемога українки в конкурсі "Міс Японія" вважалася суперечливою через її іноземне коріння. Але від титулу вона відмовилась тільки після повідомлення про її стосунки з одруженим лікарем. У заяві на своєму сайті Асоціація "Міс Японія" повідомила, що прийняла прохання дівчини відмовитися від титулу. Асоціація також принесла "глибокі вибачення" зацікавленим сторонам, включаючи спонсорів і суддів, і заявила, що головна нагорода конкурсу залишиться вакантною до кінця року.

Шиїно вибачилася у своєму Instagram.

"Я щиро шкодую про величезні неприємності, які я спричинила, і про те, що зрадила тих, хто мене підтримував", - написала вона.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Karolina Shiino/ 椎野カロリーナ🦋 (@karolina0824)

Вважає себе японкою 

Народившись в сім'ї українців, Шиїно виросла в Нагої, центральній частині Японії, після того, як приїхала до країни у віці 5 років. У фіналі конкурсу вона виголосила сльозливу промову, в якій визначила себе, як японку за ідентичністю. За її словами, вона і на конкурс пішла, аби показати всім довкола, що "відчуває себе японкою попри те, що не має японської крові". 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Запоріжжя (@news_zp)

Цікаво, що кандидатки конкурсу згідно його умов повинні мати японське громадянство, бути неодруженими і мати вік від 17 до 26 років. Конкурс заявляє, що при виборі переможниць він оцінює кандидаток на основі їхньої харизми, зовнішності та вчинків.

Трохи історії 

Вперше конкурс "Міс Японія" був проведений у 1950 році, хоча його нинішнє втілення датується 1967 роком. Це внутрішній захід, який не відправляє свою переможницю представляти Японію на міжнародних конкурсах.

Японські конкурси краси і раніше були предметом дебатів щодо ідентичності, зокрема у 2015 році, коли на конкурсі "Міс Всесвіт Японія" першою переможницею зі змішаним походженням стала Аріана Міямото, яка народилася в сім'ї матері-японки та батька-афроамериканця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.