Samsung працює над смартфоном Galaxy Fold 6 Ultra, купити який зможуть не всі

Читать на русском

Підтвердження цієї інформації з’явилося завдяки номеру моделі одного з пристроїв, над яким працює Samsung – SM-F958

Читать на русском
Samsung
Samsung може випустити Galaxy Fold 6 Ultra лише для Південної Кореї

Підтвердження цієї інформації з’явилося завдяки номеру моделі одного з пристроїв, над яким працює Samsung – SM-F958

Samsung працює над преміальною моделлю свого складаного смартфона – Galaxy Fold 6 Ultra. Компанія має у роботі одразу три моделі Fold 6 – звичайну, дешевшу та Ultra, яка готується лише для Південної Кореї. Про це повідомили у GalaxyClub.

Підтвердження цієї інформації з’явилося завдяки номеру моделі одного з пристроїв, над яким працює Samsung – SM-F958. Для прикладу, Galaxy Fold 5 мав номер SM-F946, Galaxy Fold 6 отримає номер SM-F956, а от всі Ultra смартфони компанія мають 8 у кінці, як-от S24 Ultra, який має номер SM-S928. Наразі немає жодних подробиць щодо того, чи буде смартфон повністю лімітованим для Південної Кореї, чи все ж компанія Samsung пізніше підготує версію для глобального релізу.

Samsung Pay припиняє роботу з російськими платіжними картками Мир

Наприкінці березня мобільний платіжний сервіс Samsung Pay оголосив про припинення роботи з російською платіжною системою Мир. Як йшлося в повідомленні Samsung Pay, додавання і використання карток у програмі буде недоступне з 3 квітня. Крім того, з програми видалять всі картки Мир, які додавалися раніше. Оплата проїзду в громадському транспорті за допомогою Samsung Pay теж буде недоступна. При цьому у росіян залишається можливість додавати в Samsung Pay карти лояльності. Також сервіс продовжить роботу в Білорусі, там можна буде додавати до нього для оплати карти платіжних систем Visa і Mastercard, які пішли з росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.