Зуби без щітки та пасти можна почистити навіть васабі!
Гігієна порожними рота - справа обов'язкова, за умови, що вам хотілося би зберігати масштаб та свіжість голлівудської посмішки якомога довше. Гігієна є надважливим фактором не тільки для збереження краси, але й для здоров'я ваших зубів. Аби не носити протези - доглядайте за природньою фактурою саме так, як приписують стоматологи. Тобто чистіть зуби двічі на добу, зранку й увечері, полоскайте їх після їжі та робіть дентикюр - професійну чистку емалі від зубного каменю - хоча би раз на рік.
Зрозуміло, що дотримуватись настільки жорстких зобов'язань по догляду за порожниною рота доволі складно. Для цього не завжди є час, умови та засоби. Проте чистити язик зранку а зуби увечері, після активного денного вживання їжі, надзвичайно важливо. Щодо ситуацій, в яких під рукою немає зубної щітки або нитки, що прекрасно видаляє наліт та залишки їжі, не зневіряйтесь, вихід є! Якщо ви, скажімо, протягом доби перебуваєте в дорозі, і умов для чищення зубів просто немає, чи ночуєте у друзів, а зубну щітку забули, й нічних аптек поруч немає, ситуацію вирішать всім знайомі засоби.
Стародавні люди чистили зуби, жуючи петрушку, кріп та кінзу. Отже, можете сміливо згадати про методи очищення зубів у пращурів і зробити те саме. Зубна емаль буде вдячна вам за таку чудову процедуру. Тож, просто пожуйте цю траву, можете навіть не ковтати її. Вона зніме наліт з емалі і освіжить ваш подих. До всього, ефірні масла цих зеленушок на ура справляються зі знищенням бактерій, що викликають карієс. Ще краще "чистить" зуби японський хрін васабі, який прийнято подавати до суші.
Щоб почистити зубний наліт увечері після вечері - достатньо останнім зїсти хрумке зелене яблуко! Прекрасний простий спосіб, який чудово працює, переконайтесь за нагоди.
За цим способом вам знадобляться цупкі паперові серветки або рушники, вода й, бажано, зубна паста. Візьміть шматочок паперового рушника, складіть його так, аби можна було намотати на палець. Зробіть це й намочіть рушничок водою. Далі нанесіть трошки пасти поверх вологого рушника і втирайте в емаль. Якщо пасти, як і зубної щітки, під рукою не опинилось, робіть це просто вологим рушничком. Наліт витерти вам вдасться!
Покладіть палець на лінію ясен і чистіть зуби короткими рухами, починаючи від ясен і просуваючись вгору вздовж зуба. Постарайтеся, почистити кожен зуб і видалити весь видимий наліт разом із залишками їжі. Очистіть внутрішню поверхню зубів, використовуючи ту ж техніку. Якщо паперовий рушник розмок, візьміть новий і завершіть процедуру чищення. Якщо є паста, так само можна почистити і язик. Ретельно прополоскайте рота після процедури.
Крім того, ви також можете почистити зуби сумішшю солі і води або харчовою содою. І ось як це зробити. Змішайте 1-2 чайні ложки солі зі склянкою теплої води і дайте їй розчинитися. Прополоскайте рот цим розчином чи навіть протріть зуби та язик серветками, змоченими в ньому.
Або ж опустіть мокрий, загорнутий в рушник чи серветку палець у невелику кількість питної соди і ретельно почистіть кожен зуб, починаючи від ясен. Обов'язково почистіть внутрішню частину ваших зубів. Якщо ви маєте тонку емаль, краще спершу розчиніть соду в теплій воді і змочить серветку в ній, аби не подряпати емаль.
Насамкінець, якщо під рукою немає зелені, яблука чи серветок, а є тільки вода, ви можете почистити зуби вологим чистим пальцем, попередньо вимитим з милом! Ефект буде дещо скромніший, але присутній.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.